SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Chetnie sie wetne do tej ciekawej dyskusji.

Sukces nie zalezy tylko od stylu jakiego uzywaz do walki zalezy przede wszytskim od czlowieka i jego myslenia,techniki i wytrzymalosci.

Zapasy jako jedne z najstarszych sztuk moga sie poszczycic tradycja i jak nrazie to wszystko gdyz zastapilo je wlasnie bjj.

Bjj zawierajace elementy typowo zapasnicze plus walka w stojce.



z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Banzaj - to bylo w 95 roku, WOM, walka o trzecie miejsce. Z tego co pamietam wyciagalem dzwignie w zagmatwanej sytuacji, no i cos Ci sie stalo w reke. Nie wiem czy to bylo zlamanie. Boje sie jednak ze bylo.
Pozdrawiam

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maccieju masz racje miałem złamaną ręke w dwóch miejscach
ale szybko się pozbierałem i wruciłem do treningów juz wtedy trenowałem zapasy i te zawody były swego rodzaju odskocznią,czasami trzeba spróbować czegoś innego.Rok temu wystartowałem w Mistrzostwach Warszawy Seniorów w JUDO nie trenując tego sportu od 6lat wygrałem ten turniej a w finale spotkałem się z brązowym medalistą MP Seniorów 2000.
Także jak widzisz poradziłem sobie mimo że jestem zapaśnikiem wiem że judocy nie mają żadnych szans w zawodach zapaśniczych tej samej rangi.

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapasy mają ogromną tradycje owiele starszą od Bjj i chciałem dodać że wciąż się zmieniają ostatnio na forum Światowej Federacji Zapaśniczej wysunięto postulat o wprowadzenie do walki małych dzwigni i elementów pankrationu naradzie bez uderzeń.


b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Więc zawodnicy Bjj powinniście się wziąć ostro do roboty by móc kiedyś dorównać zapaśnikom

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy mi sie zdaje czy przed chwila twierdziles ze nikt Ci dzwigni nie wyciagnie?


Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-23 15:32:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecierz Vovchanchin zremisował z Costello a Kerrem i Nuterem wygrał

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta :W tej chwili jest to nie możliwe 6 lat temu gdy miałem 15 lat widzisz jak walczyłem

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apropo spotkałem dzisiaj Mirka ma już w posiadaniu klatke ok 6m niestety nie moge sie do niej zbliżać ,dopiero po olimpiadzie gdy ją wygram.

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wowczianczin dostawal wpieprz az milo. Nie zremisowal, tylko walczyli no decision.
Chodzi Ci o to ze teraz Ci sie reka w druga strone wygina?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium