SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A już to widze jak zasówacie np. jajecznice z maty....hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banzaj coś mi się zdaje że się za dużo filmów naoglądaleś z Vale Tudo, aczkolwiek niczemu nie zaprzeczam może kiedyś się tam znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zbadaj najpierw grunt Hunterek, wyrażasz sie na mój temat niemając o mnie pojęcia

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
odwalcie sie od Silvy


Banzaj smieszy mnie twoja pogarda i pewnosc siebie.
Skoro jestes taki the best to czemu malo kto o tobie slyszal?
Pozatym na necie mozesz gadac co chcesz pokaz nam screeny albo jakis filmik z twoich walk.
Albo chociaz zdjecie pokaz twardzielu.

z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banzajek nie wiem czy umiesz czytać ale nic złego na twój temat nie napisałem
Dla mnie po prostu sprawa klatki w wykonaniu niektórych z forum wydaje się smieszna i nic tego nie zmieni nawet twoje osiągnięcia w zapasach czy tam czymś innym. Uważam iż nawet jeśli pójdziesz tam za jakieś 4-5 lat to i tak tobą pozamiatają jak szmatą, no chyba że cały czas mówimy o 'polskiej klatce' czego ja nie byłem świadom to zmienia postać rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Banzaj jesli jestes zapasnikiem na takim poziomie to mysle ze mogl bys byc ciezkim zawodnikiem dla karola(chociaz nigdy nie widzialem jak on sie kula za to trenowalem u niego kiedys aikido) ale z kims jak Belfort to cie nie widze!
I nie twierdze ze zapasy sa do dupy bo sa super ale niestety musza byc poparte Bjj zeby moc byc w pelni skuteczne w parterze.
Sam jestem cieniasem dopiero zolty pas w Bjj,klub Anaconda London, ale widzialem wielu zapasnikow i judokow ktorzy cwicza w moim klubie zeby poprawic parter wiec to chyba o czyms swiadczy.
kulaja sie z moim trenerem ktory ma 45 lat i raczej im to slabo idzie a niektorzy z judokow w klubie Budokwai london to reprezentanci UK na olimpiadzie i MS.

Pozdrowienia i mam nadzieje ze zaprezetujesz Polske na "zloto" w Atenach!
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla wyjaśnienia orientuje się też w innych sztukach walki
i poraz kolejny moja pewność siebie wynika ze znjomości swoich możliwości
nara

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę Ci żebyś się nigdy nie przeliczył i zbił nawet Ricksona G, ale apeluję do Ciebie o małą doze realizmu...narka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do judo to faktycznie jest gorszeod zapasów i Bjj

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Judo jest slebe bo jako zolty pas przewalcowalem brazowego w judo?!
A co do zapasow to chcialem sie zapisac do london submision & wrestling club ale nie wiem czy dam rabe bo wale silke ,Bjj i troche Thaj box z moim przyjacielem tajem(szybki jak h.u.j a jak mi oklepie kolanami uda w stojce to mam dosc)
Pozdrowka i git ze mozna sie z iektorymi po ludzku dogadac.
Lifter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium