Ashley Nocera od dziecka uwielbiała sport, a zwłaszcza pływanie. Nigdy jednak nie udało jej się osiągnąć pożądanej sylwetki. Jako nastolatka była niezadowolona ze swojego wyglądu. Jej dziadek był kulturystą i udzielił wnuczce kilku wskazówek, jak komponować posiłki oraz ćwiczyć na siłowni. Przez następne 3 lata Ashley rygorystycznie trenowała, aby zrealizować plan, jaki sobie założyła, czyli do 18 roku życia zbudować estetyczną sylwetkę. Tak też się stało, a widząc swoje postępy zapragnęła więcej.

 

Ashley zakochała się w fitnessie i chciała rozwinąć swoją pasję i wystartować w zawodach sylwetkowych. Rok później Ashley była gotowa stanąć na scenie i wziąć udział w swoim pierwszym konkursie. Debiut wspomina bardzo miło, tym bardziej że wróciła do domu ze złotym medalem i kartą pro. Już w wieku 19 lat Ashley została zawodowym sportowcem Bikini. Kilka miesięcy później wzięła udział w swoim drugim konkursie. Mimo że nie wygrała, to zajęła 7 miejsce w swoim pierwszym zawodowym konkursie. Z każdym występem, w którym się pojawiła, Ashley zdobywała coraz większe uznanie dla swojej wspaniałej sylwetki. Nie minęło dużo czasu, zanim przyciągnęła masę obserwujących w mediach społecznościowych. Młodziutka wówczas Ashley stała się inspiracją dla wielu osób na całym świecie. Aktualnie obserwuje ją aż 3,4 miliona osób!

Aktualnie trenuje 6 dni w tygodniu, aby utrzymać i rozwijać swoją niesamowitą sylwetkę. Wykonuje powtórzenia w seriach po 3-5 w zależności od ćwiczenia. Jeśli chodzi o cardio, lubi HIIT w krótkich 1-minutowych odstępach na bieżni i na schodach. Spożywa aż 6 posiłków dziennie, a jej codzienne menu zawiera chude białko, złożone węglowodany i zdrowe tłuszcze. Ashley jest doskonałym przykładem na to, że dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji można osiągnąć sukces. Nam się podoba.

 

Komentarze (1)
M-ka

No i osiągnęła sukces, bez konieczności wyglądu pt. "nasza szkapa".
Pozytywny trend.

0