SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedyna taka siłownia na świecie ....

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez 50 Dollars z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Filmik z prawdopodobnie jedynej takiej siłowni w naszym kraju heh:) Siłownia znajduje się w Lesie :) stad też różne czynniki atmosferyczne podczas ćwiczenia w zależności od pory roku.. jednak około 50 osób chodzi tam regularnie i nie narzeka heh:) Pozdrówka:)

http://www.wrzuta.pl/film/nhWc7c7RcZ/ 

Aby wygrać trzeba grać....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Dobra siłka! Chodzisz tam? SOG

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
3 rok :) do profesjonala mam 40 minut drogi :) a tutaj mam wszytko co mi potrzeba tj wyciagi z linek heh kopalnianych :) porecze spawane wieskzosc przyrzadów jest zrobione przez Emerytów Górniczych którzy maja szereg pomysłów i ćwicza od 40 czasem 50 lat już :) a więc klimat na tej siłowni jest nieporównywalny do innych siłowni :D

Kiedyś była tam nawet telewizja Regionalna Katowice :)

Zmieniony przez - seremene w dniu 2008-06-09 11:22:09

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Co to za muzyczka w tym filmie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
dalem taki podkład :) bo był tam dialog trochę " niereformowany" heh i nie chciałem tu robić wsi :)

a To tytułu utworu : Montana Tucker, Sikora and Denial - Ain't no stressin

Zmieniony przez - seremene w dniu 2008-06-09 11:47:53

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2753
Dzięki za muzyczkę. A klimat pewno wy***any na waszej siłce. Osobiście teraz trenuje w domu w samotności i trochę smutno:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
haha masakra po prostu Dziwie sie ze jeszcze nikt nie uradl stalowych elementow
łap soga za silownie i za sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
heh siłka bardzo fajna i dużo sprzętu oczywiście sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
A jeszcze mam pytanie w zime też tam ćwiczycie???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spodnie

Następny temat

pas masujący

WHEY premium