SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawodnikow wiekszosc raczej nie. Cwiczacych pewnie tak.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lobo powiem Ci tyle - nie przejmuj się tym u nas w Łodzi trzeba jeździc na prywatne lekcje Bjj do kolesia co woła sobie ok.30z za godzine i musisz jeszcze poświęcać w***** czasu na dojazd do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dopiero ****a paranoja żeby w 2 co do wielkości mieście w Polsce nie było normalnego klubu Bjj - ****a tylko jakiś combatów i kravatów jest w*****, nie twierdze że są złe ale jest to zupełnie inny rodzaj walki nadający się na jakiś ****a terorystów. Nie każdy lubi wtykać se palce do oczu i po jajach kopać, mam racje czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banzai. Czy to aby nie Tobie Mirek dzwignie na gire wyciagnaL?

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Masz rację HunterKK, ja ostatecznie zdecydowałem się na zakup kaset do BJJ i zaczynam ćwiczyć bo we Wrocku też nie ma BJJ, a kasety są moim zdaniem super.
Pozdrawiam
"Ex-krawaciarz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Dziura2, wlasnie jak dokladnie wyglada nauka z kaset, i czy musisz miec gi oraz duza mate?
Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli tylko będe miał coś kaski to też sprawie sobie takie kasetki, już od dawna o tym myślałem. Wydają się całkiem niezłą alternatywą, a do tego zapisz się na judo i powinno być spoko tam jest wiele podobnych technik, no i oczywiście te mógłbyś sprawdzać sobie w praktyce . Tak jak to czasami robiłem: pierw się naoglądałem bardzo dokładnie jakiś technik podczas walki, a potem starałem się je wprowadzać w życie i powiem Ci że z całkiem niezłym skutkiem . Judo bardzo Ci się do tego przyda, przynajmniej w mojej opinii...POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tym bardziej że kasety instruktarzowe są zapewne o niebo lepsze od tych z walkami - jakie do tej pory miałem okazje oglądać. Fakt jest taki że normalnego treningu nic nie zastąpi ale "dla chcącego nic trudnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mirek nie załorzył mi dzwigni na noge ,przez pewien czas trenowaliśmy razem ja go uczyłem obron i ataki w stujce np zejścia do nóg a on pokazywał mi prace w parterze najczęściej wykańczanie dzwignią lub duszeniem ale nigdy na powarznie a jak było troche mocniej to leżeliśmy po 5 minut w jednym uchwycie który musieliśmy przerwać bo żaden z nas nie mógł zrobić nic .Tak jak w ufc są niektóre kiepskie walki gdzie leżą na sobie po 20minut i muszą wstać żeby walka znów sie zaczeła.

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to moze o innym zapasniku mowil. Nie pamietam nazwiska. Mowil ze mlody,dobry, durzy i bardzo pewny siebie. I ze za nic nie chcial kimona zalozyc.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium