SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezupelnie mieszanka, to przede wszystkim wlasne opracowania technik.
Natomiast jesli polaczysz zapasy z treningiem Bjj i nauczysz sie jak unikac dzwigni i duszen to malo kto takiej mieszance podskoczy. Zreszta teraz wszyscy tak cwicza. Czasy czystych styli w Vale Tudo sie skonczyly.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-23 22:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauważ że np Colleman swoje pierwsze zawody wygrał z Biegu. jego kumple powiedzieli mu że są walki w klatce i żeby sprubował. Tylko 3 dni uczył sie wychodzenia z dzwigni wystartował i zbił gości którzy bjj trenują po 12 lat

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem maniakiem inaczej z mojej kariery zapaśniczej nic by nie było .ale obiecałem sobie że jak ******lne jakiś lepszy wynik to napewno wystartuje w klatce. w polsce napewno będzie już to możliwe w tedy będziecie mogli wystawić najleprzego kozaka z Bjj

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coleman nigdy w UFC nie walczyl z zawodnikiem Bjj (w ogole poza zapasnikiem Severnem i "mieszaczem" Fryem walczyl z samymi uderzaczami). Pierwsza stoczyl w Pride 13 prawie 5 lat po opierwszym wystepie i sporo czasu po tym jak publicznie oswiadczyl ze cwiczy Bjj. Znokautowal w niej Allana Goesa ktory byl zawodnikiem kategorii sredniej, podczas gdy Colleman jest z ciezkiej. Druga walke stoczyl w ostatnim Pride 16 i przegral po 6 minutach z Minotauro przez balache z trojkata. Minotauro tez byl lzejszy, choc nie tyle co Allan.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-10-23 22:26:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego wogule gracie tak żadko strtują niektuży zawodnicy mają więcej startów w tym też wygranych niż całarodzinka razem wzięta a co do minotauro musiał sie niezle skoksować bo wygląda jak by od kołyski siedział na siłowni

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


minotauro przegrał z hendersonem niedość tego hudy dan pokolei wygrywał z zawodnikami Bjj nawet pana z rodzinki G zmiutł

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Coleman pokonał Allana Goesa który jest znakomitym
fighterem BJJ
zaś Dan Henderson zdusił duszeniem ręka - głowa Renzo Gracie.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tito Ortiz to też niezły fighter.Ma na koncie Vanderlei
Silvę.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Minotauro nie przegral z Hendersonem. Zostal okradziony ze zwyciestwa przez dwoch (z trzech sedziow). I nie wiem gdzie ty w nim widzisz "cale zycie na silowni". Henderson to gosc o niesamowitym farcie. Co najmniej w trzech walkach w ktorych bral w dupe az milo sedziowie dali mu zwyciestwo (z Minotauro, Allanem i Newtonem).
Gracie kiedys brali udzial w calej masie walk. Dzis juz mniej bo raz ze poswiecaja sie nauczaniu, a dwa ze nie musza juz niczego nikomu udawadniac.
Royce i Renzo maja calkiem durzo startow. Wiecej niz niejeden z tych co dzisiaj jest na topie.


Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Henderson nic nie zdusil tylko trafil szczesliwym strzalem. Ortiz ma Vanderleia. Tylko ze przez decyzje. Belfort go rozniosl blyskawicznie.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium