SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapasy najleprzą sztuką walki na świecie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiedz coś jeszcze o swoim ojcu może go znam albo przynajmniej słyszałem może miał jakieś wyniki potrzebne mi jest to do prac na studja zbieram dane o zapaśnikach do ogulnej księgi to rodzaj spisu dobrze by było gdybyś wysłał mi jego zdjęcie pod mój e mail

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lifter heh, ale ten świat jest mały. Jak kiedyś jeszcze mieszkałem w Poznaniu to też chodziłem na zapasy do Sobieskiego (na tym osiedlu mieszkałem). Ale to było jakieś 7-8 lat temu.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Jak bym byl taki dobry zeby pokonac Wallida Ismail to byl byl gosc a gdzie Ricksona.
Dzisial na silce moj koles arab chcial zebym mo pokazal jak sie bije na ziemy(chcial zrobic szyderke przy kumplach) a musze powiedziec ze jest mojej wagi troche wyzszy ale niezle skoksowany.
To mu w 10 sekund zalozylem jak to Boruta mowi blache z trojkata i... juz chce isc sie zapisac na Bjj HEHE niezla reklama nie;)
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Olek ja nie chodzilem do sobieskiego tylko mialem!
Bonzaj moj stary cwiczyl w klubie ktory sie nazywal sokol poznan ale nie wiem czy startowal w jakis zawodach no i on juz niestety nie zyje, a czy sluszales kiedys o zawodniku ktory sie nazywa Jurek Sron-mojego ojca kolega teraz ma kolo 60tki ale on byl dobry w h.u.j i byl chyba na MS w stanach z tego co opowiadali , mogl bym ci dac jakis namiar na niego.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pamiętam jak sie ten zawodnik nazywał ale był prawdziwym kozakiem chyba jedyny z europy tak dobrze wymiatał kilkakrotny mistrz świata i naszego kontynentu w tej chwili prawdziwy trener już podobno wychował kilku wymiataczy w filmie opowiadał o jego podróżach do tajlandi
a poza tym jak mówiłem poZyjemy zobaczymy dzięki Boruta że wkońcu zakończyliśmy nasz spór

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Banzaj - podobno mówią na ciebie koń, bo masz końskie zdrowie. :)
Popraw jeśli się mylę.
Aha - powiedziałbyś mi coś - nie wiesz ile wzrostu i wagi
może mieć Sarnowski? Ciekawi mnie ten człowiek.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan kondyche mam owszem owszem bo to jest bardzo potszebne wystarczy że sie biega 2razy dziennie.A co do Przemka to był kilka razy ze mną na mistrzostwach świata .dobry chłopak silny jak cholera .W juniorach królował w 97 ale gdy przytyłem z Partkiem uciekł na 130 .W tej chwili urodziło mu sie dziecko więc nie będzie już chyba trenować. Powiedz gdzie trenujesz Jeżeli trenuje cie rudy Rysio to pozdrów go o demnie całą ekipe z łodzi Przemka ,Bartka ,Świetlika

b.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie jestem z włókniarza jestem z ŁKSu trenuje mnie Jerzy
Dobrodziej. Nie wiem czy w najbliższym czasie będę widział
chłopaków z włókniarza ale jeśli tak to na pewno ich pozdrowię.Jestem mocno zainteresowany występami w klatce.:)
W tej chwili jestem lepszym kopaczem niż chwytaczem dlatego
trenuję zapasy(od dwóch lat - to chyba najlepszy sport z
jakim się zetknąłem.)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt zapasy sa bardzo dobre.

I never Die

Fight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banzaj w tytule napisałeś że zapasy są najlepszą SZTUKĄ WALKI na świecie. Zawsze wydawało mi się że zapasy to sport walki ale jak się myle to wyprowadz mnie z błędu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie nawalanki w Polsat 2

Następny temat

BOKS

WHEY premium