SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnięta klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
Masz:

1. posiłek
-150g jogurtu / mleko
-100g płatków
-1 kapsułke tranu

2. posiłek
-4 kromki chleba razowego(ok. 160g)
-4 plastry sera/wedlina (ok. 60 g)
-1 kapsułke tranu
-warzywa

3. posiłek
-3 kromki chleba razowego(ok. 120g)
-3 jajka gotowane (ok. 150g)

4. posiłek
-100g makaronu
-65g sera białego
-łyżka cukru
-ew. miesko

TRENING

5. posiłek
-150g ryżu
-100g piersi z kurczaka / ryba
-łyżka miodu / bananek

6. posiłek
-65g sera białego
-150g jogurtu / mleko
-200g serka wiejskiego / jajka / tuńczyk
-oliwa
-warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Mialem gorsza wade. Zacznij tyrac na silowni bo wstyd na basenie sie bedzie pokazac ale nie z powodu jakichs wad budowy tylko zwyczajnej chudosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
ale najpierw musi pozbyć się dziury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
Dzięki tomas :)
Szkoda, że nie mogę dać Ci 2 sog'a :)
Odezwę się tutaj po wizycie u lekarza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
ok też jestem ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Witam.Miałem i mam nadal podobny problem.Jestem po operacji korygującej na klatkę piersiowa "szewska" , operacje mailem jakieś 2 lata temu w Szpitalu im.Jana Pawła w Krakowie.Operacja ta odbywała sie poprzez nacięcie środka klatki piersiowej i łączeniu kości od nowa , efekt jaki został uzyskany po operacji to mniej więcej wypchniecie polowy tego co było wiec nie jest źle w porównaniu do tego co było , lecz w szpitalu gdzie udało mi sie "załapać" na operacje nie mogli więcej tego wypchnąć gdyż nie stosują oni tam takich metod jak opisywaliście wyżej.Lekarz stwierdził iż skorygowanie reszty wymaga wkładu własnego jak : basen , siłowania...i tu kieruje sie z pytaniem do specjalistów (jeśli czytają tego posta :P) Jaki plan treningowy zastosować na środkowa cześć klatki piersiowej gdyż nie mam tak zwanej "dziurki" w jednym miejscu ale jest ona jakby równomiernie lekko zapadnięta od górnej części klatki do żeber.Dodam ze po tego typu operacji zostaje dosyć duża blizna lecz została ona nie zaszyta lecz zaklejona co pozwala mi na zamaskowanie tej blizny np:tatuażem( nie na każdej bliźnie sie da zrobić tatuaż)jeśli ktoś jest w stanie doradzić jak ułożyć plan treningowy proszę o odp niżej lub kontakt gg ;1008776 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918


4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

4 ćwiczenia na barki czy nie przetrenuje się?

Następny temat

fbw. prosze o poprawe

WHEY premium