SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnięta klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
P.S Oczywiście do Treningu zastosuje dietę masowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
kiedys robili takie operacje ale teraz tylko nuss. Kiedys mi proponowana ta metode co ty masz ale nie chcialem potem moze wrzuce fotki swojej klaty
co do treningu to na środek klaty masz rozpietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Co do treningu chodzi mi o cały plan ale z uwzględnieniem bardziej środkowej części klatki piersiowej.

Zmieniony przez - Neosek19 w dniu 2009-04-26 14:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
https://www.sfd.pl/środek_klatki-t320664.html --- wyciskanie w neutralnym chwycie sztangielek, wyciskanie w wąskim chwycie. Powinno być ok. Przeczytaj cały temat bo nie wiem dokładnie czy o te rejony ci chodzi.
pozdro

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Tak,dokładnie o ta cześć klatki chodzi :)ale tam jest dosyć obszernie wyjaśnione a chodzi mi oto ze zielony w tym jestem i nie będę wiedział jak to połączyć z całym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Normalnie. Do klatki wplatasz taki zastaw ćwiczeń jaki jest podany w temacie który ci podesłałem i tyle. Twój trening może wyglądać następująco:
wyciskanie płaska uchwyt minimalnie szerszy niż szerokość ramion 4x 12/10/8/8 progres ciężaru
wyciskanie sztangielek w neutralnym chwycie 3x 12/10/8 progres ciężaru
rozpiętki (może być skos góra, na następnmym treningu możesz robić płasko potem dół-staraj się by pod każdym kątem zaatakować klatkę) 3x 10
1

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
Dzięki, zacznę takie ćwiczenia robić zobaczymy jak postępy :)

Sog Poleciał :)

Zmieniony przez - Neosek19 w dniu 2009-04-26 15:49:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
dzięki za soga.
pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
Luke94 i jak tam u lekarza byłeś? Miałeś napisać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

4 ćwiczenia na barki czy nie przetrenuje się?

Następny temat

fbw. prosze o poprawe

WHEY premium