SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnięta klatka piersiowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 107266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Mi lekarz powiedział że ćwiczenia nic nie daja, jedyny sposób na pozbycie sie tego to operacja. I odemnie zalezy czy bede miał ta operacje za rok za 2 lata czy za 10lat. Krótko mówiąc na życzenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Tylko że operacja jest bolesna i czytałem opinie ludzi to nie są zbyt zachęcające a poza tym zostają blizny;/ Ja operacje to tylko w ostateczności... Zresztą przedemną test gimnazjalny więc nie chciałbym zawalać szkoły żeby go dobrze napisać a z tego co wiem to na wakacje na pewno bym nie zdążył bo jeszcze trzeba jakieś badania porobić a są kolejki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Według mnie to blizna lepsza niz to co teraz. Stary moze teraz nie masz tego problemu ale kiedys dziewczyne bedziesz musiał se znaleść i wtedy bedziesz miał problem z tego powodu. Takie jest moje zdania mowie ci idz do specjalisty poszukaj w necie sobie w twojej okolicy wypytaj sie o wszystko , tak jest najlepiej ja tak zrobiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
wiadomo ze operacja jest bolesna, ale to od ciebie zalezy czy chcesz z tym żyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Niby tak tylko że u mnie to nie jest aż tak duża wada i aż tak sie nie rzuca w oczy... Jeżeli sie będzie pogarszać to operacja jest konieczna ale operacje można zawsze zrobić a spróbować ćwiczy czy troche przytyć nie zaszkodzi a jak zaszkodzi to operacja i tak wszystko naprawi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
A tak poza tym to zazdrosze ci odwagi bo ja nienawidze szpitali... I czego najbardziej sie boje to że przez czas 2 czy 3 miesięcy niewiele można robić a ja nie lubie siedzieć w jednym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Ja też nie lubie siedziec w domu, stary ja sie boje jak ***,szpitali nienawidze ale chciałbym sobie wkoncu spokojnie z kuplami isc na basen o kolezankach juz nie wspomne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
z tego co wiem to przez 2 miesiace nie mozna gornej czesci ciała ruszac zbytnio, ale pobiegac sobie mozna;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
A na w-f nie można ćwiczyć podobno przez 2 lata a potem ci jeszcze te płytki wyjmują i pewnie znowu rok bez w-f... Łącznie 3 lata. Jak po takim czasie zaczniesz grać w ręczną albo noge to cie wyśmieją bo nie będziesz umiał piłki podać ;/ i jeszcze pewnie 1 miesiąc zawalisz szkołe i będzie cie bolało to nie mówiąc o bliznach. Ale z drugiej strony czy jest lepsze wyjście ??? Chyba nie i to mnie załamuje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
Nie wiem jak z ta płytka , ale ja bede miał takie druty wstawiane na rok. Co prawda jest wieksza blizna bo idzie tak na srodku jakies 10cm ale wole to niż taka klate jaka mam teraz. Z tego co wiem to z tym juz po 3 miesiacach moge grac ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

4 ćwiczenia na barki czy nie przetrenuje się?

Następny temat

fbw. prosze o poprawe

WHEY premium