SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowanie w trakcie cyklu. Przestroga dla amatorów i prośba o poradę.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
flex1976
Co Ty chcesz dalej robić ? Chcesz sie odblokowywać ? Chcesz dalej tkwić w cyklu ( w Twoim wypadku to głupota )


Myślałem o "mostku", chyba tak się to nazywa aby wyregulować w miarę sytuacje a następnie zrobić odblok.
Z tego co się orientowałem w takich sytuacjach jest to najlepsze rozwiązanie. Znam przypadek osoby, która miała bardzo duże problemy i lekarz zalecił przyjmowanie hcg razem z testosteronem przez pewien okres, dopiero jak nastąpiła poprawa to wtedy 3 miesiące suplementacji clomidem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Takie tematy powinny mieć nazwę "opracowanie na temat mojej głupoty" i powinniśmy je zbierać w jednym miejscu
4

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Myśle ze to dobry pomysł
O ile naście lat temu ludzie robili głupoty to podyktowane to było niewiedza z uwagi na brak dostępu do informacji ,teraz mamy mnóstwo źródeł skąd możemy czerpać wiedzę . Jednak jak widać nikomu się nie chce , najlepiej wszystko robić „na pale” a potem płakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Natan33
Takie tematy powinny mieć nazwę "opracowanie na temat mojej głupoty" i powinniśmy je zbierać w jednym miejscu


Właśnie za to nie lubię umieszczać tematów na forach o kulturystyce.
Zawsze musi znaleźć się jakaś osoba, która nic nie wnosi do tematu, ale musi skomentować. Skoro nie umiesz pomoc to prosiłbym Cię o nie zabieranie głosu.
Jaki sens miała Twoja odpowiedz? Dla mnie to właśnie jest "głupota" i dałeś jej idealny przykład.
Prosiłbym osoby, które nie maja nic do wniesienia do wątku o nie komentowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
A te tematy prośba o pomoc, ratunku libido leży, kuśka nie działa wyskakują jak grzybki po deszczu.
Internet skarbnica wiedzy... wystarczy troszkę inicjatywy wykazać i użyć szukajki, poczytać i doedukować się zanim zrobimy sobie kuku
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
Zacznij od ankiety a pozniej bedziemy myslec
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
to czego oczekujesz od nas ?
nawet ankiety nie wypełniłeś do końca jak flex ci pisał
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
022com
flex1976
Co Ty chcesz dalej robić ? Chcesz sie odblokowywać ? Chcesz dalej tkwić w cyklu ( w Twoim wypadku to głupota )


Myślałem o "mostku", chyba tak się to nazywa aby wyregulować w miarę sytuacje a następnie zrobić odblok.
Z tego co się orientowałem w takich sytuacjach jest to najlepsze rozwiązanie. Znam przypadek osoby, która miała bardzo duże problemy i lekarz zalecił przyjmowanie hcg razem z testosteronem przez pewien okres, dopiero jak nastąpiła poprawa to wtedy 3 miesiące suplementacji clomidem.


Mostek stosuje sie pomiedzy cyklami jesli ktos nie chce sie odblokowywac.
Napisales ze wbijasz testa - czyli blokujesz orgaznim , to powiedz w jakim celu przyjmujesz clomid?
To jakbys jechal samochodem na zaciagnietym recznym....

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
022com


1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: bd
-udo: bd
-talia: bd
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 213
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 110
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Testosteron 12mc/masteron 6mc odblok sierpień 2017.
Listopad 2017-obecnie/ testosteron 250mg/tydzień
8. TRENING: Split
9. CEL CYKLU: Aktualnie redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: aktualnie trwa
11. POZIOM BF%: 12-14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bd
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120 kg
-martw 150 kg
-przysiad 120 kg

Uzupełniłem ankietę, wymiary uzupełnię jak będę miał Mirkę pod ręka.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
022com
Natan33
Takie tematy powinny mieć nazwę "opracowanie na temat mojej głupoty" i powinniśmy je zbierać w jednym miejscu


Właśnie za to nie lubię umieszczać tematów na forach o kulturystyce.
Zawsze musi znaleźć się jakaś osoba, która nic nie wnosi do tematu, ale musi skomentować. Skoro nie umiesz pomoc to prosiłbym Cię o nie zabieranie głosu.
Jaki sens miała Twoja odpowiedz? Dla mnie to właśnie jest "głupota" i dałeś jej idealny przykład.
Prosiłbym osoby, które nie maja nic do wniesienia do wątku o nie komentowanie.
fakt ze napisane wprost ale to moze i dobrze bo skoro sie nie ma calkowitej wiedzy to po co sie za cos zabierac tymbardziej jesli jest to cos co miesza w naszym organizmie i hormonach????
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odbloki maly problem

Następny temat

Badania po cyklu masowy. Pomocy

WHEY premium