SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowanie w trakcie cyklu. Przestroga dla amatorów i prośba o poradę.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Wpisałeś sobie białko 213 i co ? Masz nasz za idiotów . Pasa nie znasz ? Spodni nie kupujesz ? Najważniejsze ze wiesz ile w bicku . Bierzesz się kolego od dupy strony do tego , robisz sobie krzywdę . Zrób wszystkie badania . Potem rób odblok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
kamilplnk
022com
Natan33
Takie tematy powinny mieć nazwę "opracowanie na temat mojej głupoty" i powinniśmy je zbierać w jednym miejscu


Właśnie za to nie lubię umieszczać tematów na forach o kulturystyce.
Zawsze musi znaleźć się jakaś osoba, która nic nie wnosi do tematu, ale musi skomentować. Skoro nie umiesz pomoc to prosiłbym Cię o nie zabieranie głosu.
Jaki sens miała Twoja odpowiedz? Dla mnie to właśnie jest "głupota" i dałeś jej idealny przykład.
Prosiłbym osoby, które nie maja nic do wniesienia do wątku o nie komentowanie.
fakt ze napisane wprost ale to moze i dobrze bo skoro sie nie ma calkowitej wiedzy to po co sie za cos zabierac tymbardziej jesli jest to cos co miesza w naszym organizmie i hormonach????


Problemem moim zdaniem nie był tutaj brak wiedzy , tylko środek, który zwyczajnie nie działał i ta sytuacja namieszała dosyć mocno.
W tym momencie mam brak wiedzy jak z takiej sytuacji wyjść, aby wszystko wróciło do normy.
Jak zwykle na forum, większość tylko potrafi skrytykować za złe deyzje, ale nic nie wnosi do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
flex1976
Wpisałeś sobie białko 213 i co ? Masz nasz za idiotów . Pasa nie znasz ? Spodni nie kupujesz ? Najważniejsze ze wiesz ile w bicku . Bierzesz się kolego od dupy strony do tego , robisz sobie krzywdę . Zrób wszystkie badania . Potem rób odblok .


Wpisałem białko 213, tak mam wyliczone, nie rozumiem Twojej zaczepki.
Nie nie znam tych wymiarów, rękę mierzyłem przy okazji stad ten wymiar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Środek działał tylko Ty nie potrafisz tego wykorzystać . Teraz rób tak jak pisaliśmy . Badania robisz , jeżeli wyniki będą Ok wchodzisz na odblok .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
022com
flex1976
Wpisałeś sobie białko 213 i co ? Masz nasz za idiotów . Pasa nie znasz ? Spodni nie kupujesz ? Najważniejsze ze wiesz ile w bicku . Bierzesz się kolego od dupy strony do tego , robisz sobie krzywdę . Zrób wszystkie badania . Potem rób odblok .


Wpisałem białko 213, tak mam wyliczone, nie rozumiem Twojej zaczepki.
Nie nie znam tych wymiarów, rękę mierzyłem przy okazji stad ten wymiar.



Czyli zjadasz dziennie 213g białka ? Bardzo ładnie ze tak skrupulatnie pilnujesz michy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
flex1976
Środek działał tylko Ty nie potrafisz tego wykorzystać . Teraz rób tak jak pisaliśmy . Badania robisz , jeżeli wyniki będą Ok wchodzisz na odblok .

Amen!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
wiek zapewne tez ściemniony zamiast 2 miała być 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
flex1976
Środek działał tylko Ty nie potrafisz tego wykorzystać . Teraz rób tak jak pisaliśmy . Badania robisz , jeżeli wyniki będą Ok wchodzisz na odblok .


Skoro środek działał, to czemu po zmianie testosteronu na inna firmę nastąpiła taka sytuacja?

Prosze o wyrozumiałość, nie każdy jest ekspertem w dziedzinie suplementacji, ja polegalem na opini osoby doświadczonej, która teraz rozkłada rece.

Jakie zrobić badania poza tymi:
Testosteron
Testosteron wolny
LH
Fsh
Prolaktyna
Estrogen
Progesteron
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
e-lite
wiek zapewne tez ściemniony zamiast 2 miała być 1


Bardzo świetny żart, naprawdę wnosi dużo do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94738 Napisanych postów 364718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669885
Czyli co aktualnie wbijasz???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odbloki maly problem

Następny temat

Badania po cyklu masowy. Pomocy

WHEY premium