SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowanie w trakcie cyklu. Przestroga dla amatorów i prośba o poradę.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Testosteron 12mc/masteron 6mc odblok sierpień 2017.
Listopad 2017-obecnie/ testosteron 250mg/tydzień
8. TRENING: Split
9. CEL CYKLU: Aktualnie redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: aktualnie trwa
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): bd
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martw

Witam,
Zacznę od opisania mojej historii suplementacji, a następnie opiszę problem.
Około roku czasu brałem testosteron w dawcę 250mg/tydzień, przez pierwszy okres był to omnadren, potem przeszedłem na długie estry (enan/cypionat) na ostatnie 4 miesiące dorzuciłem masteron i takim oto sposobem w sierpniu 2017 zakończyłem cykl.
Odblok przeszedł dosyć ciezko, już wtedy zaczęły się problemy mianowicie libido równe 0 i konieczność wspomagania się Kamagra. Na odblok poszło 15000 hcg, oraz 14 dni clomid (100/100/50 do końca).proviron nie poprawiał sytuacji, ale powoli wszystko wracało so normy. Spadki kolosalne.
W listopadzie 2017 postanowiłem wrócić na cykl i kontynuować go do marca/kwietnia, który trwa obecnie.
Od początku leci 250mg testosteronu enan/cypio oraz zrobiłem 10 strzałów długiego trena w ilości 0.5 cm wraz z testosteronem.
Ilość taka była dobrana ze względu na duża wrażliwość na prolaktyne.


PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po skończeniu trena, zmieniłem równocześnie testosteron na środek, który prawdopodobnie nie zawierał w sobie nic poza olejem. Czułem spadek stężenia (osłabienie organizmu, libido coraz gorsze, konieczność suplementacji kamagry).
Aktualnie od 3 tygodni znowu korzystam z pewnego środka 250mg/tydzień.
W tym czasie zastosowałem 10000 jednostek hcg- brak poprawy, problemy ze wzwodem nadal są i libido bardzo słabe.
Proviron 2 paczki apteczne tez nie pomagają.
Aktualnie biore przed snem 50mg clomidu i dostrzegam delikatna poprawę.

Pierwszy raz spotykam się z taka sytuacja, nigdy wcześniej nie miałem takich problemów.
Hormony wszystkie w normie:
Estrogen w widełkach
Prolaktyna dolna granica
Testosteron (300-700) 1000- badanie robione po zmianie środka na ten trefny.

Może ktoś jest w stanie pomoc i przywrócić organizm so normy?
Prosiłbym o sugestie jakie badania wykonać, oraz jakie podjąć kroki. Czy można być aż tak zablokowanym podczas cyklu?

Dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Podczas cyklu zablokowany ? Niemożliwe
Bierzecie się za coś o czym nie macie zielonego pojęcia a potem jest płacz .
Ankiete wypełniamy w całości


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-03-15 12:03:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Prosiłbym o uzasadnienie odpowiedzi, dlaczego jest to nie możliwe. Pisząc o zablokowaniu na cyklu mam na myśli dysfunkcje przysadki. Na zagranicznym forum doczytałem się informacji iż taka sytuacja może nie miejsce i wtedy testosteron chemiczny nie zostaje przekształcony w wolny.
Wydawało mi się, ze ankieta została uzupełniona wystarczająco w celu odpowiedzi na zagadnienie. Czy obwód ramienia i wynik wyciskania na klatkę ma wpływ na hormony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Do testa 250 week dorzucić tren dlaczego
Jaki masz tryb życia, jak tam dieta, stres? Jak masz w tej normie 1000 wynik testa to nie jest żadna magia, wystarczy trochę stresu czy zajechania się i już po zawodach. Jakbyś miał wynik 8x norma, resztę w normie to wtedy byłby problem. Gdy biłeś tren nawet w małej dawce to wiadomo że libido było wtedy dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdź progresteron
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Regulamin działu jest jasny - ankiete wypełniamy w całości .
Jesteś rok na testosteronie i takie pytania zadajesz ?
Potrm jeszcze tren dodałeś ...
Robisz wszystkie badania wtedy można sie wypowiadać


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-03-15 12:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
022com
Czy obwód ramienia i wynik wyciskania na klatkę ma wpływ na hormony?

Nie ale to daje obraz tego na jakim etapie przygody z towarem jesteś, biorąc pod uwagę wymiary, wyniki siłowe oraz co brałeś itp można oszacować czy robisz to mądrze. Nawet zdjęcie poglądowe sylwetki jest dobre ale rzadko kto je dodaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
teraz wbijasz testa i jesz clom ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Jeszcze napisz co to za estr testa i ile co jaki czas wbijasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Testosteron to Enan z deklarowanym stężeniem 250/mg, zastrzyk co 4 dni.
Do tego proviron bayern 1tab rano.

E-lite- tak i odczuwam delikatną poprawę. Kilka osób mi tak poradziło, ale postanowiłem napisać wątek na forum, może ktoś miał podobna sytuacje i zna jakieś rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
Co Ty chcesz dalej robić ? Chcesz sie odblokowywać ? Chcesz dalej tkwić w cyklu ( w Twoim wypadku to głupota )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odbloki maly problem

Następny temat

Badania po cyklu masowy. Pomocy

WHEY premium