SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowanie w trakcie cyklu. Przestroga dla amatorów i prośba o poradę.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
flex1976
022com
flex1976
Wpisałeś sobie białko 213 i co ? Masz nasz za idiotów . Pasa nie znasz ? Spodni nie kupujesz ? Najważniejsze ze wiesz ile w bicku . Bierzesz się kolego od dupy strony do tego , robisz sobie krzywdę . Zrób wszystkie badania . Potem rób odblok .


Wpisałem białko 213, tak mam wyliczone, nie rozumiem Twojej zaczepki.
Nie nie znam tych wymiarów, rękę mierzyłem przy okazji stad ten wymiar.



Czyli zjadasz dziennie 213g białka ? Bardzo ładnie ze tak skrupulatnie pilnujesz michy .


Nadal nie rozumiem zaczepki, wartości wyliczam z tabeli kalorii, jest to wartość przybliżona. Proszę wytłumacz co zrobiłem złe, zamiast się nabijać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
lodzianin1
Czyli co aktualnie wbijasz???

250mg testosteronu co 4 dni.
Proviron 1 tab rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup se dobry testosteron a nie walisz g****.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16127 Napisanych postów 18072 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196517
Panowie sprawa jest jasna. Autor, nie wiedzieć czemu, biorąc testosteron zablokował się, więc dorzucił do tego clomid bo jak wiadomo on go odblokuje i wtedy na spokojnie będzie mógł przeprowadzić pct. Nie rozumiem jak można czegoś tu nie rozumieć. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto nic nie wnosi do tematu tylko szydzi, a w szczególności Natan!
Do autora- skończ brać ten clomid i zrób te badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
022com
lodzianin1
Czyli co aktualnie wbijasz???

250mg testosteronu co 4 dni.
Proviron 1 tab rano.


022com


...
Aktualnie od 3 tygodni znowu korzystam z pewnego środka 250mg/tydzień.
W tym czasie zastosowałem 10000 jednostek hcg- brak poprawy, problemy ze wzwodem nadal są i libido bardzo słabe.
Proviron 2 paczki apteczne tez nie pomagają.
Aktualnie biore przed snem 50mg clomidu i dostrzegam delikatna poprawę.




To bierzesz provi czy clomid?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
Wbijałeś test który był dobry, przeszedłeś na olej kujawski libido spadło itp, teraz wbijasz dobry towar od 3 tygodni i twierdzisz że to nie wina twojej małej wiedzy na temat dopingu tylko środka. Bez sensu, nawet jak wbijałeś olej jakiś czas to teraz po 3 tygodniach powinno być ok. Co to za lab który teraz wbijasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
kosta83
Panowie sprawa jest jasna. Autor, nie wiedzieć czemu, biorąc testosteron zablokował się, więc dorzucił do tego clomid bo jak wiadomo on go odblokuje i wtedy na spokojnie będzie mógł przeprowadzić pct. Nie rozumiem jak można czegoś tu nie rozumieć. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto nic nie wnosi do tematu tylko szydzi, a w szczególności Natan!
Do autora- skończ brać ten clomid i zrób te badania


Pomimo tonu wypowiedzi, jest to jedna z niewielu sensownych.
Zle interpretujesz moje podejście do clomidu, tak jak wspomniałem wcześniej był to temat z zagranicznego forum, już teraz widze, ze więcej głosów tu jest przeciw temu rozwiązaniu i się zastosuje do tego.
Co do testosteronu, to nadal nie wiem czemu mimo przyjmowania, objawy są jak po odstawieniu. Hcg w ilości 10000 oraz proviron nie pomaga. Środek jest ten sam co na początku Wiec bardzo wątpię, żeby był trefny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
HIS
Wbijałeś test który był dobry, przeszedłeś na olej kujawski libido spadło itp, teraz wbijasz dobry towar od 3 tygodni i twierdzisz że to nie wina twojej małej wiedzy na temat dopingu tylko środka. Bez sensu, nawet jak wbijałeś olej jakiś czas to teraz po 3 tygodniach powinno być ok. Co to za lab który teraz wbijasz?


Dziękuje Ci za zainteresowanie sprawą i chęć dialogu.
Lab to Mefres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16127 Napisanych postów 18072 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196517
022com
kosta83
Panowie sprawa jest jasna. Autor, nie wiedzieć czemu, biorąc testosteron zablokował się, więc dorzucił do tego clomid bo jak wiadomo on go odblokuje i wtedy na spokojnie będzie mógł przeprowadzić pct. Nie rozumiem jak można czegoś tu nie rozumieć. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto nic nie wnosi do tematu tylko szydzi, a w szczególności Natan!
Do autora- skończ brać ten clomid i zrób te badania


Pomimo tonu wypowiedzi, jest to jedna z niewielu sensownych.
Zle interpretujesz moje podejście do clomidu, tak jak wspomniałem wcześniej był to temat z zagranicznego forum, już teraz widze, ze więcej głosów tu jest przeciw temu rozwiązaniu i się zastosuje do tego.
Co do testosteronu, to nadal nie wiem czemu mimo przyjmowania, objawy są jak po odstawieniu. Hcg w ilości 10000 oraz proviron nie pomaga. Środek jest ten sam co na początku Wiec bardzo wątpię, żeby był trefny.


O kvrwa!
Dziękuję za docenienie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Autorze tematu pozostało ci już chyba tylko założyć nowy temat, wypełnić szczerze jak na spowiedzi ankietę, rozpisać dokładnie i precyzyjnie co kiedy ile brałeś / bierzesz i z pokorą czekać na pomoc a na pewno się doczekasz, bo to co i jak do tej pory sobą zaprezentowałeś to nie pomaga ci niestety w znalezieniu pomocy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odbloki maly problem

Następny temat

Badania po cyklu masowy. Pomocy

WHEY premium