SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o poradę w doborze cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
WIEK: 20
WAGA: 80
WZROST: 178
WYMIARY:
nie mierzone
STAŻ NA SIŁOWNI: 1,5 roku
DIETA:
-białko: 2,5-3g / kgmc
-węglowodany: 3g/ kgmc
-tłuszcz: 1g/ kgmc
ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: aktualnie cido+tren
TRENING: Split
CEL CYKLU: redukcja tłuszczu i wzrost mięśni i siły
OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
aktualnie nadal trwa cido i tren przek ok. 1,5 tygodnia
POZIOM BF%: ok.16%
TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
STAN ZDROWIA: dobry
SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej porostu
WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 70kg
-martwy ciąg: 90kg
-przysiad: 80kg

PYTANIE:

Siema

A więc tak aktualnie jestem na 3 miesiecznym cyklu.Najpierw sam cidoteston, a pózniej susta i tren.

Przez ten cykl poprawiła się znacznie siła i dość mięsnie ale wpadło dość duzo tłuszczu.

Od zawsze miałem lipo.

I teraz tak,prosiłbym was o pomoc czy jest mozliwe usuniecie lipo i tłuszczu z brzucha z równoczesnym przybraniem na masie i sile?
Chciałbym aby dało się przedłużyć ten cykl i dopiero po zgubieniu lipo i tłuszczu zacząć odblok.

Myślałem nad clenbuterolem aby spalić tylko nie wiem z czym to połączyć aby był zamierzony wyżej efekt i nie wiem czy dobrze trafiłem?
Chciałbym też zrzucić szybko tłuszcz ale nie za szybko bo kolega tak robił na czysto i zostało mu dość duzo lużnej skóry szczególnie na brzuchu.

Czy jest mozliwe połączyć coś tak aby mopje wymagania były spełnione?
Jeżeli dałoby się to czy miałbym zmniejszyć węglowodany i nadal trzymać jak najwięcej bialka czy nie zmieniać diety?

I jeszcze pytanie czy do mojego aktualnego cyklu mógłbym dorzucić aeroby aby już zacząć spalać czy to nie ma zbytnio sensu na tym cyklu?

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok, dzięki.
A mozesz poleceić jakiś tylko też nie chce się za bardzo zalać bo aktualnie chciałbym usunąc ten nadmiar tłuszczu i póżniej robić mase.
Czyli coś takiego ma sens:(no chyba że da się robić mase i redukcje jednocześn ie ale średnio to widzę)

Aktualnie skończe cykl z SAA(zrobie odblok itp) i zacznę redukcję.
Nadal będe mial ten sam plan aby robić przynajmniej na siłe i mase(tyle co wejdzie samoczynnie w czysty mięsień)ale dieta będzie wyglądać tak:

B: 2-2,5 g
WW: 3 g
T: 0,5 g
oczywiście g/kg masy ciała?

Teraz dorzuce jeszcze ClenBurexin i L-Carnityne z TREC'a. Czy dorzucić jeszcze Clenbuterol lub jakiś inny spalacz z rodziny SAA??
I nie wiem czy jest sens walić jeszcze teścia aby mięsnie nie spadły-czy jest to zbędne przy trzymaniu diety i odzywkach?

I zastanawiam się czy aby pozbyć się tego lipo mógłbym zastosować FOSFATYDYLOCHOLINĘ, tylko nie wiem czy mozna tym robić iniekcję w okolicy klatki piersiowej,bo podobno w to miejsce nie powinno się ingerować?

Z góry dzięki

Zmieniony przez - enterus w dniu 2012-09-16 16:23:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
coś jest nie tak bijesz najmocniejsze saa a wyniki masz jak byś dopiero zaczynał przygodę z siłownią,dieta pewnie kuleje oraz trening też

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
cudow nie ma tez chcialbym robic po 5kg miesnia i tracic 10%bf albo robisz sile/mase albo redukujesz

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tren w tym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok,dzięki za odpowiedzi.
A więc tak ćwiczę 5-6 razy w tygodniu a wyniki najprawdopodobniej sa słabe bo jakiś czas temu robiłem redukcvję bez żadnej diety i prawie nic nie jadłem,nawet malo białka.
Aktualnie cały czas się trzymam diety.Wiem,ze tren nie jest polecany w tym wieku bo jest bardzo szkodliwy,ale cóż.

Czyli jak da się połączyć coś aby był mój zamierzony efekt czy tak jak napisał Yaaraass albo to albo to?

A jezeli tak to co lepiej najpierw?

Dzieki

Zmieniony przez - enterus w dniu 2012-09-12 20:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Bez pojecia o diecie tutaj nic nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
No tak ale cały czas trzymam się diety,którą mam rozpisaną przez instruktora z siłowni.

To jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
napisz jeden przykładowy dzień jak jesz oraz rozpisz swój trening bo coś gdzieś jest nie tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
Ok.

Trening: wszystko 4s: 12/10/8/6+zwiększając ciężar

Dzien 1 klata+biceps

wycisk leżąc na ławce prostej
wycisk leżąc na ławce skośnej (góra)
wycisk leżąc na ławce skośnej (dół)
wyciskanie na maszynie
rozpiętki na lawce poziomej

Uginanie przedramion ze sztangą
wyciskanie hantlami młotki
uginanie przedramion na wyciągu nachwytem
rozciąganie linki od wyciągu dolnego
modlitewnik maszyna

Dzien 2 plecy+tricpes

przyciąganie drążka do klatki przed głową
przyciąganie drążka za głową
rozpietki na butterfly'u
przyciąganie wyciągu dolnego do brzucha
grzbiety
wioslowanie sztangą

wyciskanie sztangi łamanaej leżac za glowę
rozciąganie linki wyciągu górnego
uginanie przedramion z wyciągiem górnym


Dzień 3 Nogi+barki

uginanie nóg leżac
prostowanie nóg siedząc
wyciskanie suwnicy
wspięcia na palce siedząc

wyciskanie sztangi siedząc za glowę
unoszenie cięzaru przed sobą
butterfly
wyciskanie na maszynie do góry
szrugsy hantlami
szrugsy sztangą

Dodatkwo do większości treningów na koniec ćwiczeń dochodzą brzuszki i dolne partie brzucha

Dieta:
-omlet z 3 jajek(2 zółtka+ 50g platków owsianych)
-czasami jogurt

-2x grahamka z kurczakiem

Trening

-kurczak(ok.150g)+warzywa+ryż(pół torebki)
-szejk białkowy( 40g bialka)

tuńczyk w sosie wlasnym
(razdko)pieczywo chrupkie
-szejk białkowy

Dzięki i czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
coś mało tego jedzenia?gdzie tłuszcze?grahamki?czemu nie ryż?makaron?iloe tego mięsa jesz w posiłku?śniadanie słabiutkie,mało białka i węgli.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1275
No tak mało,bo wlaśnie w tym prblem,że nie chce się zabardzo zalać-poprostu te cyce mnie tak irytują,że boje się,zeby w nie jeszcze bardziej nie prytyć.
No szczerze mowiąc to grahamki z tego powodu,ze niezbyt mam w pracy jak zjeść posilek z pudełek a bułka jest poręczniejsza.
Tłuszcze jak najbrardziej chce ograniczyć,nie wiem czy to dobrze.
Przez ostatnie 3 miesiące jadłem omlet z 5 jajek ale teraz jak doszła szkoła to nie daje rady.

A są jakieś zastrzyki lub coś aby usunąć tłuszcz miejscowo,bo przez ćwiczenia to z całego ciała a mi najbardziej zależy na klacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl, proszę o pomoc jak sie za to zabrać

Następny temat

najbezpieczniejszy 1 cykl na ph

WHEY premium