SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z ości na kości, czyli masa na IF+CBL

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
0,3kg przybylo w tym tygodniu, natomiast tydzien temu zanotowalem wzrost +1kg :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
czesc,
wczoraj na treningu cwiczylem min. klatke i biceps. zwykle nastepny trening wykonuje w piatek, lecz z kilku powodow nie bede mogl go wykonac (w piatek), dlatego zastanawiam sie nad wykonaniem piatkowego treningu juz dzisiaj.
problem polega na tym, ze w tym treningu mam po 1 cwiczeniu na te partie, ktore cwiczylem wczoraj (tj. klatka i biceps).
nie ma zadnych przeciwwskazan, zeby cwiczyc klatke i biceps dzien po dniu?


Zmieniony przez - lukiman w dniu 2015-10-29 10:19:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111542
lepiej, zebys go zrobil w sobote
niedziela i tak pewnie nietreningowa

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50249
Zmień plan tak jak Ci poradzono wcześniej.
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108342 Napisanych postów 381231 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1719988
lukiman
czesc,
wczoraj na treningu cwiczylem min. klatke i biceps. zwykle nastepny trening wykonuje w piatek, lecz z kilku powodow nie bede mogl go wykonac (w piatek), dlatego zastanawiam sie nad wykonaniem piatkowego treningu juz dzisiaj.
problem polega na tym, ze w tym treningu mam po 1 cwiczeniu na te partie, ktore cwiczylem wczoraj (tj. klatka i biceps).
nie ma zadnych przeciwwskazan, zeby cwiczyc klatke i biceps dzien po dniu?



Zmieniony przez - lukiman w dniu 2015-10-29 10:19:10


pewnie że nie ma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
dideek
przyszlo 0,3kg i chcesz ciac kalorie?
jak na suchą masę mięśniową 0,3kg/tyg. to dobrze, a nawet bardzo dobrze
mowa o suchym mięsie.
podbij kcal, jezeli teraz wjechalo tylko 0,3kg, bo spodziewac sie mozna stagnacji


zrobilem tak jak mowiles, tj. podbilem kalorie i po tygodniu +1kg do przodu ;)
a najlepsze jest to, ze przed pomiarem moglbym sobie uciac reke, ze na wadze pokaze sie mniejszy wynik, bo zamglenie zniknelo z brzucha, a tu prosze, na plus.
takze nie ma innej opcji jak przyrost miesniowy :v
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108342 Napisanych postów 381231 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1719988
podbicie kcal=przyspieszenie metabolizmu=więcej składników odżywczych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
czesc,
mam martwic sie o bialko w diecie?
waze ~65kg, a wiec z zaleconej dawki (2,5g/kgmc) wychodzi ~165g dziennego spozycia.
z samej suplementacji okolotreningowej (tj. 35g whey'a, 15g BCAA, 5g leucyny) wychodzi ~50g bialka.
procz tego zjadam jogurt/serek wiejski, rzadko kiedy wpadnie jakies mieso, a jesli juz to w ilosci max 150g i mimo tego ze nie jem wiecej produktow stricte 'bialkowych', czesto wychodzi mi dzienne spozycie bialka ponad te 165g (najczesciej 190-200g), poniewaz reszta bialka 'nabija sie' z produktow weglowodanowych.
pomimo tego, ze wg dziennika bialka zjadam ponad 'norme', nie powinienem jesc wiecej miesa/nabialu/ryb/jaj (tj produktow z duza zawartoscia bialka)?

moje BWT to 165/500/130



Zmieniony przez - lukiman w dniu 2015-11-03 10:52:57

Zmieniony przez - lukiman w dniu 2015-11-03 10:54:03
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Po pierwsze odżywki stosuj do uzupełnienia diety w białko, a nie na odwrót.
Dlaczego nie jesz mięsa?
150g dziennie??????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2620
nie jem za duzo, bo wtedy mialbym grubo ponad 4g bialka na kgmc
i dlatego pytam, czy bialko z produktow weglowodanowych brac pod uwage, czy dolozyc miesa/nabialu/jaj etc do diety?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reverse po 5 miesiacach redukcji.

Następny temat

Głodówka a potem dieta na masę

electro
Polecane artykuły