SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie nosa :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Lipa, nic nie wyszlo. Jedynie plastyka No ale tego mozna bylo sie spodziewac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
no to lipa ale ile teraz sie plastyka nosa ceni?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Zaspiewal mi cos kolo 4 tys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
o, to potaniało, i to bardzo

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
No to tez zalezy gdzie. Inni krzycza 7 tys. Jednak zylem w przekonaniu ze jesli to skrzywienie jest pourazowe to da sie zalatwic na linii NFZ-chirurgia. Znasz moze jakiegos otolaryngologa ktory bylby wstanie poswiadczyc za odpowiedni plik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1374
sprawa wyglada tak... pokuciłem sie z ziomkiem.....na***ałem sie w ten dzien sma ziomek był na*******ony .... zaaatakował mnie rozwalił mi nos nie chciałem sie bic koles sapał ..... zawiezli mnie na pogotowie złamanie nosa..... 2 promile we krwi spraw w sądzie .....nie sprzadam ziomka nie dla tego ze jest ***aym smieciem ale dfla teog ze mam taka zasade i ze nie sprzedaje ... czy w skutek pobicia mam szanse na refundacje z nfd n a opecaje nosa? pliska o odp....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Po pierwsze masz złamany nos, nie palce. A zatem pisz po polsku albo daj sobie spokój. Po drugie, chronienie gnoja dla idei nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz, to Twoja sprawa. Po trzecie masz szansę na refundację, ale musisz zmyślać.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
zobacz z jakimi ludzmi przestajesz ;] czlowieku jak twoj znajomy ci nos lamie ;d radze zmienic towarzystwo albo *******ic zasady i nawet do spzitala nie isc bo bez sensu ;]

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Fajnych masz kumpli wydawało mi się że koledzy to powinni bronić kumpla a nie łamać mu nos

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak by ci ten kumpel matke u***al tez bys go bronil bo dobre chlopaki reprezentuja jot pe i nie sprzedaja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAMANIE DESEK I INNE...

Następny temat

Film z walki:Jones vs Tarver

WHEY premium