SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie nosa :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Witam!
Parę misiecy temu zlamali mi nos. teraz jest troche krzywy. Czy istnieje mozliwość przywrócenia go do pierwotnego stanu? Jeśli tak to gdzie i jak można to zrobić? Ile taki zabieg może kosztować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Witam!
Parę misiecy temu zlamali mi nos. teraz jest troche krzywy. Czy istnieje mozliwość przywrócenia go do pierwotnego stanu? Jeśli tak to gdzie i jak można to zrobić? Ile taki zabieg może kosztować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3331
Ja miałem taki zabieg w Rzeszowie w szpitalu specjalistycznym. Ale na skierowanie od otolaryngologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3331
Jest to zabieg robiony w całkowitej narkozie. Po operacji masz wsadzone takie plastiki albo blaszki usztywniające przegrode na chyba 2 tyg albo krócej juz nie pamiętam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
ja dostałem kiedyś porzadnie w******l, za niewinnosc, zwrocilem grzecznie komus uwage - typowa sytuacja złe miejsce i czas...... jednym ze skutków był opuchnięty i krwiawiący nos. Pojechałem do szpitala, lekarz zlecił RTG, po czym stwierdził, że nos jest tylko stłuczony i nic nie trzeba robic, po miesiacu poszedłem do laryngologa bo nie mogłem oddychać prawą dziurka, nos był delikatnie krzywy, lekarz stwierdził że muszę iść na operacje bo nos jest roz***any, czekałem prawie rok w państwowym szpitalu na typowa operacje udrażniania nosa, jestem teraz 2 lata po zabiegu, nie dość ze wciąz nie mogę oddychać (niby alergia) to jeszcze mi w tym szpitalu tak s******lili przegrode, ze teraz wstyd wychodzic na ulice. Zastanawiam sie nad plastyka, jestem wstanie wyłożyć to 7000 zł., ale jak bede miał taki idealnie super prosty nos to, aż strach będzie wychodzić z chaty bo nigdy nie wiadomo co się stanie.......... TAKA RADA przy urazach nosa gdy on spuchnie, isc od razu do laryngologa bo zwykły lekarz z pogotowia nie ma pojęcia o temacie. W moim przypadku starczyło by, by lekarz po tym urazie mi nos nastawił i było by OK, a tak mam już przesrane do końca życia..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3331
aras123 ma świętą racje ja niby tez mialem tlyko stłuczony. poszedłem do domu jak rano wstalem to mialem kichawe na poł ryja. Okazało sie złamanie,pęknięcie i przemieszczenie i skonczylem wszpitalu. Nos zrobili mi ładnie nie powiem ale 2miechy pozniej oberwalem z bani i juz nie jest taki jak był.najlepiej po czym takim odrazu do laryngologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
A ile taki zabieg moze na oko kosztować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3331
Nie mam pojęcia niestety. Ja mialem skierowanie od laryngologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55
plastyka nosa kosztuje od 4500 do 8000 zl, zalezy to od bardzo wielu czynnikow, mozna dostac skierowanie od laryngologa, ale trzeba spełniac bardzo okreslone warunki i trafic na "dobrego" lekarza, nadmieniam ze na refundacje zabiegu prze NFZ nie ma wpływu stopień deformacji..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
znów odswiezam po roku
znowu ****a dostalem
tym razem za kolege :P ale mniejsza o to
jutro ide rano do lekarza, ale ze sam jestem na chcie to mam pytanie ile opuchlizna bedzie schodzic jak mi go nastawia? bo jakos niepamietem ile mio schodzila a niechce aby mamuska sie dowiedziala bo juz nie bedzie chatki wolnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAMANIE DESEK I INNE...

Następny temat

Film z walki:Jones vs Tarver

WHEY premium