SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie nosa :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Teraz sie nic nie wycina nawet zawodowcom bo medycyna i chirurgia jest duzo dalej rozwinieta niz 10 - 20 lat temu.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
To jak wszystcy opowiadają to może i ja sie dołaącze.Kiedyś za małolata za czasów podstawówki trafiła się taka mała awanturka która skończyła się właśnie umnie złamanym nosem.Odrazu po awanti pojechałem do szpitala żeby likneli co i jak.Popatrzyli,porobili coś tam (ogólnie tylko patrzyli i prześwietleni) poczym stwierdzili ,że nietrzeba nastawiać i wszystko się samo ładnie zrośnie.Finał całej zabawy======>dotej pory (mineło już ładnych kilka latek)mam nosek jak bumerang a po zupełnie przypadkowej wizycie u laryngologa (jakieś 1,5 roku temu)dostałem odrazu skierowanie na operacje tego nosa i zostałem "uswiadomiony" ,że jak się niewybiore to moge mieć kiedyśtam niezłe komplikacje ze zdrowiem przezto.

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63
Witam wszystkich . Tez należe do osób ze złamanymi nosami :P Stało się to nie dawno, bo niecałe 2 tygodnie temu. Przeleżałem w szpitalu jakies 3 dni po czym zwolniono mnie. Po 2 dniach zgłosiłem się do szpitala (jak mi kazano) po czym wyjęto setony. No i od tego momentu puszcza mi sie krew z nosa już przy bardzo małym wysiłku :/. Wystarczy że tentno się zwiększy nawet niewiele i już sie zaczyna lać farba. Trenuje Kyokushin i w z wiązku z tym nie wiem jak to bedzie na treningu ... Może ktoś z was wie ile trzeba odczekać po złamaniu nosa ... ? Bo jak narazie to marnie widze moje trenowanie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
ja bym na twoim miejscu odpuścił treningi na 3-4 tyg, po tym czasie powinno się wszystko w miare zaleczyć

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 565
ja po "złamanym nosie" normalnie trenowałem, chociaż sparingi odstawiłem na 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
kolokokos-zastosuj się lepiej do rady KWASA bo ja kiedy miałem przestawiony nost to jeszcze nic nietrenowałem (czytaj===>nieprzemęczałem się zbytnio )a cokolwiek wtedy bym niezrobił to miałem takie "wycieki" ,że bym już dawno w punkcie krwiodawstawa darmowy bilet na autobusy dostał za taką ilość.

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 63
No ja wam panowie powiem że zasięgnąłem porady chirurga który stwierdził własnie to samo co KWAS ( jesteś może chirurgiem ? :P). Facet powiedział żebym odstawił treningi do 3 tygodni no i wogole zeby własnie sie nie przemęczać. I tak za długo no ale trudno ... :/ lepsze to niż 1.5 miecha jak tu wcześniej czytałem czyjąś wypowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Sorry, że odświeżam, ale nie warto nowego zakładać.

Kiedyś w podstawówce dostałem na W-Fie dosyć mocno piłką, krew poleciała, troche pobolało ... ale w sumie szybko przeszło, nawet wtedy nie pomyślałem, że moge mieć złamany.. a miałem.To było mniej więcej 10 lat temu... i on sobie tak rósł, rósł i teraz jest krzywy i ma "garb" ... a miałem ładny, prosty nosek.


Moje pytanie jest następujące - czy po takim czasie gdybym się zgłosić do lekarza i poszedł na zabieg to "on" (nie lekarz
) zrobi się prosty czy teraz to tylko operacja plastyczna może pomóc, żeby m.in. usunąć garb

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
możesz przejść się do laryngologa ale jeśli ta krzywizna nie przeszkadza w oddychaniu przez nos to wątpie żeby chciał ci nastawiać.
W sumie to po 10 latach juz się chyba przyzwyczaiłeś do swojego wyglądu

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4438
Przegrody mam nierówne, więc pewnie bez problemów bym mógł mieć zabieg, ale czy samo nastawienie usunie garb? chyba nie... Przyzwyczaiłem ? można to tak nazwać... poprostu nie mam kasy na operacje plastyczną

"In the warriors code there’s no surrender.
Though his body says “stop”, his spirit cries “never” "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAMANIE DESEK I INNE...

Następny temat

Film z walki:Jones vs Tarver

WHEY premium