SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie nosa :/

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 953 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15062
Nie wiesz że Rambaa jest tajem i walczy od dziecka, a Ty nazywasz go ciotą zero szacunku naprawdę to boli

Ojca oszukasz, Matkę oszukasz, Życia nie oszukasz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ta zero poszanowania tfuuu Pozdro dla mojego Brata Prawdziwego Czekoladowego Tajca Tyrfana :D

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
O żal :D
Ja nie mówie że ciota to ten kto ma krzywy nos tylko kto śmieje się wam prosto w twarz gdy macie go lekko skrzywionego czy coś takiego bo to jest według mnie chore
Ludzie mają gorsze przypadki i nie należy się śmiać z takich rzeczy...
Żartować owszem ale bez przesady...

Co do ciebie Rambaa to gdzie nazwałem cie ciotą :D nie chodziło mi o ciebie i odrazu odpowiadam iż trenuję piłkę nożną :D
Klub KS Konin
I Przeważnie ciskałem typa z buta bo mam mocne nogi i jechałem go po nerach :D

Dumny Red. Naczelny Portalu o grze Need For Speed.

Serdecznie Zapraszam na www.nfspolska.pl i pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Walki ćwiczę uliczne i ćwiczę na siłce :D tyle mam do powiedzenia i nie chodziło mi o lepienie butów tylko dostał w morde i z buta :D

Dumny Red. Naczelny Portalu o grze Need For Speed.

Serdecznie Zapraszam na www.nfspolska.pl i pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31
mialme przestawiony nos i przEstwaila mi sie przegroda i nos z jedenj strony brzydko wyglada przekrzywione i wystaje gulka a z drugiej nie ... mam 16 lat i czy moge isc do laryngologa jeszcze ? od tego czasu minely 6 miesecy ... a czy jak zlamie go na nowo to nastawia mi na taki jak mialem? przed 1 przekrzywieniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
unquazo, no pewnie że tak! skrzywione przegrody to problem, którym należy sie jak najszybciej zająć, bo przez to masz utrudnione oddychanie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 58
Pewnie że tak...
Ja mam gulke z jednej strony ale nie przeszkadza mi na razie w oddychaniu a zresztą przegrody mam wporzo bo sprawdzała pani laryngolog tak wiec na razie dam sobie spokój ale jakby co to zawsze ci pomogą bo skrzywiona przegroda to bez problemu ci zrobią i bedziesz miał spokój...

Dumny Red. Naczelny Portalu o grze Need For Speed.

Serdecznie Zapraszam na www.nfspolska.pl i pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 21 lat, i rowniez ostatnio mialem zabieg przegrody nosowej.
rowniez jakis cza temu ta kontuzja mi sie zrobila(6-10miesiecy) i lekarz normalnie naprawil. teraz mam normalny nos taki jak mialem przed zabiegiem.(wsumie nigdy krzywy nie by, tylko byly duze problemy z oddychaniem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
A ja mam skrzywioną przegrodę odkąd pamiętam, nawet nie wiem co mi się przydarzyło. Gdy poszedłem do lekarza, to powiedzieli, że na operacje nie ma szans, muszę czekać aż przestanę rosnąć mniej więcej do 21 roku życia. Nie jest to jakiś wielki problem, bo oddychać się przyzwyczaiłem przez te wszystkie lata, ale śmieszne jest uczucie jak czytałem na pierwszych stronach jak prawa część nosa przyczepia się przy wdychaniu do przegrody, a lewa zostaje sobie na miejscu. ;D Potrafię biec przez 1,5 godzinki bez przerwy, cały czas oddychając nos wdech, usta wydech i jest nieźle. Tylko zastanawia mnie czemu powiedzieli mi, że tak późno dopiero można to robić. Może jak teraz się tak przyzwyczaiłem, to jak mi to zrobią to wyjdę na jakiegoś supermana. xD xD

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Siemka, jestem nowy na forum wiec witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam nadzieje ze odswieze troszke temat zmalanego/krzywego nosa. Otoz za mlodu w pilce mialem wiele kontuzji m.in nosa. Nie mialem nigdy zlamanego (jak sadze) tylko nie wielkie skrzywienie przegrody. Nie przeszkadza mi oddychanie ale to raczej z przyzwyczajenia (katar cale zycie). Od tych paru uderzen za dzieciaka mam skrzywiony nos z profilu - garb. Patrzac na w prost jest prosty, nie bede ukrywac ze ten garb mi bardzo przeszkadza bo co tu duzo mowic jest to szpetne. Teraz pytanie, czy jesli zglosze sie o otorynolaryngologa stwierdzi u mnie skrzywienie przegrody to za jednym zamachem da rade zrobic cos z tym garbem (bo on chyba tez moze miec wplyw na te wszystkie trudnosci?) Drugie pytanie koledzy - czy od uderzenia w kosc nosa w moim wieku 23 lata garb moze sie powiekszyc ?? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam 3majcie sie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁAMANIE DESEK I INNE...

Następny temat

Film z walki:Jones vs Tarver

WHEY premium