SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja nosa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1520
Nie wiem gdzie zamiesicic ten post wiec robie to tutaj:

A wiec wczorajszej nocy doznalem kontuzji nosa ( zlamanie ) poszedl do lekarza, tylko problem w tym ze nie jestem ubezpieczony i chcieli mi wypisac rachunek na xxx zl wiec zrezygnowalem.Problem wyglad tak nos caly opuchniety,nie wyglada na skrzywiony,moge oddychac przez obie dziurki bez problemu,nie boli - pod okiem zrobila mi sie opuchlizna slyszalem ze to przez krew z nosa ktora sie tam zastala.Ile moze trwac powrot do pelnej kondycji mojego nosa i czy moga byc jakes komplikacje spowodowane brakiem wgladu na to lekarza.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
No, ba

Kurować to możesz przez parę tygodni. Brak wglądu lekarza może zaszkodzić - zależy od typu złamania. Zalecam jednak udać się do specjalisty, a na przyszłość OBOWIĄZKOWO ubezpiecznie.

Co trenujesz? W 90% klubów wymagane/zapewniane jest ubezpieczenie.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-03-24 13:44:01

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1520
dostalem na ulicy =] w poniedzialek wybiore sie na bezrobocie tam mnie ubezpiecza i wtedy wybiore sie do lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

07.04.Mistrzostwa Polski BOKS juniorzy

Następny temat

Ernesto Hoost -> PEŁNA SZKOLENIÓWKA MUAY THAI NA GOOGLE VIDEO

WHEY premium