SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xtremalny blog HST PeP.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Pepo ja takie pytanie z innej beczki....co to za programik masz do obliczania kcal??

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
body builder, na forum znalazlem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
dzięki powodzenia w realizowaniu planu

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dzieki

zjadlem dzis rano pelna porcje Xtreme Stack Kaizen i widocznie znow spalilem sprawe bo znow mnie brzuch boli, nie moge zjesc posilku normalnie i cofa mi sie przy jedzeniu ;/
znow mam problem jak wczesnije, zawroty glowy...
bede od jutra dawal tylko pol porcji przed treningiem. jestem zirytowany. co tam jest w skladzie w tym staku ze jak dodalem miarke do porcji gainera to mimo wszystko mnie brzuch boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
pepo masz tak jak ja... ponad tydzień tak miałem do tego jeszcze biegunka...przerąbana sprawa...zmniejsz może dawki ja tak zrobiłem i jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Jeśli organizm tak reaguje to znaczy, że ten preparat mu szkodzi
( a co najmniej nie służy )i organizm broni się przed nim
sygnalizując bólem.
Chyba najlepiej byłoby to odstawić wogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
organizm dostał nowa substancje - 'zgłupiał'
kwestia kilku dni myśle na zaniżonych porcjach
zreszta co jak co ale ten stack kaizena to petarda i nie dziwne takie a nie inne odczucia.

konkretne jedzonko, odzywiasz sie prawidłowo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
z dzisiejszego dnia nie jestem zadowolony. rano po porcji XS z gainerem "zamknal" mi sie zoladek i nie moglem nic zjesc ani wypic przed trenigiem takze poszedlem na glodniaka, poza tym pozno wstalem i ledwo sie wyrobilem przed pracą, musialem zrezygnowac z cwiczenia na barki, bo mnie plecy bolaly(sprzatanie przez dluzszy czas w nieprawidlowej pozycji ciala wczoraj)
dopiero po treningu moglem normalnie zjesc i nadrabialem opoznione posilki przez caly dzien. dzis jeszcze mi bialko zostalo na noc. uff
trening byl szybki ok 45min ale bez wyciskan na barki...
jestem zirytowany na xtreme stack za te problemy przez ktore musze przechodzic.kilka godzin po tym śniadaniowym gainerze(godzina 11- nastepny posilek byl o 15 ;-/ )jeszcze sie trzaslem caly i czulem bardzo dziwnie, nienaturalnie pobudzony. akcja serca byla bardzo szybka, jakby mialo wyskoczyc z klatki piersiowej. nie wiem co mnie z tego staka tak mocno pobudza bo tam wg etykiety nie ma nawet kofeiny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Hm... czyli jednym słowem Xtreme Stack Kaizen - nie polecasz?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie zastosowalem sie do etykiety :)
poczekam z oceną do konca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do spr....

Następny temat

Kompletuje sprzęt - doradzcie

WHEY premium