SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xtremalny blog HST PeP.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
banan sie nabija bo przyznalem mu sie ze talia skoczyla 2cm hehe
podjete zostaly odpowiednie kroki, bo caly przyrost wagi skumulowal sie w okolicach pasa. co prawda opuscilem dwa zamierzone treningi hiit ale dwa tyg testowalem b.wysoka kalorycznosc i nie zdala tym razem egzaminu.wracam na ok 4tys kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Cos nam Pepo podupadl,przynajmniej jesli chodzi o wpisy w dzienniku

Twoja stara...ma lepsza diete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bylem na zjezdzie na uczelni. czwartkowy hiit i piatkowy trening odpuscilem/zle samopoczucie, przeziebienie/
jutro uderzam mocno :)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1965
mięczak

http://www.sfd.pl/R86_-_BLOG/SYLWETKA-t396397.html - moje postępy :) [HST]

'you can only get smarter playing a smarter opponent'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
pepo posiłki super, sylwetka super!! to zdjęcie z tym koleżka co bica napinał!! szkoda że ty też nie pokazałeś!!
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zabawne, trening bez supli a duzo wydajniejszy, nic mnie nie spowalnialo. zrobilem caly chyba w 45min, bylem caly mokry.lekka trudnosc mialem w wyciskaniu na barki stojac, troche pomruczałem ale poszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Pepo nie znam historii twoich treningow, wiec pozwole sobie zapytac w temacie lydki jeszcze. Probowales tego sposobu na duza ilosc powtorzen z ciezarem na 20ruchow, robiona do wyczerpania miesnia z przerwa 10sek i dalej znow w sumie 100razy?
Pytam sie, poniewaz ten sposob przewija sie wsrod setek roznych i jestem ciekawa co o tym myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie probowalem ale teraz bede testowal drop sety z 5tkami i 5neg takze mysle ze tez bedzie ciekawe

dzieki za podsuniecie pomyslu, sprawdze to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Musze powiedziec ze patrzac na twoja rozbudowana sylwetke to juz nie mam czemu kibicowac , bo, na tym poziomie, moje niewprawione oko nie bedzie odroznialo subtelnosci , ale twoja lydke bede obserwowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dziekuje. bede ja cucił jak bedzie traciła przytomnosc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do spr....

Następny temat

Kompletuje sprzęt - doradzcie

WHEY premium