SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xtremalny blog HST PeP.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
a jak sadzisz czy nie lepiej w trakcie otworzenia sie okna anabolicznego jakas szybko wchlanialna odzywke spozyc a dopiero potem posiłek co o tym myslisz ?

po silowni wypilem gainera. czulem ze po jakims czasie wielki glod przyszedl wiec zjadlem tą duzą jak na mnie miche.

@ chwilowy
masz za maly skok ciezaru

mam 10% progresji bo robie zamiennie co drugi trening te cwiczenia.
trening jak zwykle HST ćwiczyłeś kiedyś innymi metodami ?
jasne ze tak, trenowalem wg wiekszosci znanych mi metodologii treningowych, ostatni miesiac to byl split na trec nitrobolon energizer i olimp massacra pinapple.

i czy zamierzasz przejść na inne metody treningowe ?

szanse dla siebie widze glownie w hst. jak juz pisalem widze w tej metodologii perspektywy i potencjał do dalszego naturalnego rozwoju.

dieta- widzę sporo gainera idzie nie podlewa Cię za mocno ponim?

za mocno nie.

O których godzinach trenujesz ?

jak mam prace na rano to po pracy - o 15.
jak mam prace na popoludnie to trenuje ok 12-13.


dziekuje za komentarze.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-04-02 20:26:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Pepo, ale to ciagle 2 kg w podciaganiu co drugi trening, nadal nie chcesz uwzglednnic ciezaru ciala...
zauwaz, ze skoro Twoj maks w podciaganiu w 10kach to powiedzmy 70 kg Twojej masy i 20 kg ciezarka = 90 kg -> to 10% = 9 kg.
porownaj ze skokami w zolnierskim, gdzie operujesz w miare podobnymi ciezarami.

inaczej - gdybys robil sciaganie drazku wyciagu, tez dalbys skoki co 2 kg co drugi trening?

efekty i tak beda, bo to nie apteka, wiec uwaga jest tylko czysto tecniczna, chodzi mi o to, ze nie powinienes liczyc tak, jakbys podciagal wylacznie doczepiony ciezarek i nic wiecej.

btw, zeby nie bylo, ze tylko marudze - w Twojej sylwetce fajne jest m.in. to, ze wygladasz na wiekszego, niz wynika z wymiarow.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2008-04-02 20:43:39

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
dziekuje za uwagi chwilowy. wychodzi mi 10% okolo 12kg a maks to 20kg wiec sugerujesz by dac taką progresje w 10tkach: 0kg, 10kg, 20kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
tak sadze, ze taka lub troche mniejsza (bo w sumie nie podciagasz lap, a nie masz ich najmniejszych, wiec troche kg od masy ciala trzeba odjac, hehe), no i tez zeby tez dobrze sie komponowalo z nastepnymi mikrocyklami. aha, i podobna sprawa w dipsach.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2008-04-02 21:24:46

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
super, ze zalozyles blog
testy w Twoim wykonaniu az milo sie czytalo i motywacja wzrastała
mysle, ze tutaj bedzie rownie ciekawie
napewno bede zagladać
powodzenia, daj czadu!

aha orzechy nerkowca bardzo smakowite, ale drogie niestety


Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2008-04-02 22:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10625
Jestem zainteresowany HST po moim cyklu siłowym, będę zaglądał.

Dieta to podstawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
cześć gruby
nie dałeś nawet znac , ze bloga masz <daje_liścia>
bede tu stałym bywalcem, forma jest bardzo fajna - przynajmniej ja do takiej daze, ale z troche wiekszymi nóżkami
brzucha to na pewno nie masz takiego jak ja
wiec sobotni pojedynek na nie - odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
smak XS nie zachęca do picia. a na etykiecie jest napisane: miesza sie szybko i smakuje znakomicie.
byc moze ale nie mi. smak nie jest dla mnie tak bardzo istotny. jadlem clouta w starej formule smakowej. to byly dopiero cukierki. bede wspominal do konca zycia i dzieciom opowiadal jak sobie przypomne to wlasnie tak sobie wyobrazam smak wcpickera %)
zreszta jak arnold mawial: gdyby gowno bylo znakomitym anabolikiem to jadlbym gowno

opinie innych stosujacych zachecily mnie do sprobowania.rowniez czuje dzialanie od pierwszej porcji.

waga z rana 95,5kg
robilem przerwe od treningow ok 12dni i nie jadlem ani regularnie ani tak duzo jak powinienem. waga byla stabilna 97,8kg a teraz spada z dnia na dzien, normalnie dodawalbym kalorii ale wiem ze to normalna reakcja na powrot do treningow i diety. poziom kcal jest dobry i z czasem bedzie przynosił efekty. mam nadzieje ze peknie ta stówa na czczo w koncu. pewnie wode gubie i glikogen?
bo nie pilem wystarczajaco a teraz pije po 6l dziennie a sadze ze taka ilosc pitej wody dziala diuretycznie.

dzis dzien hiit, przygotowuje sie psychicznie. na 15do pracy.




http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6eeb3524484cdba.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ooo witam i życzę powodzenia sylwetka świetna będę wpadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
to czego nie ma na zdjeciu:
solid massy bede dokupowal na bieżąco, animalpak dzisiaj chyba przyjdzie

bialka ultimate protein treca mam resztke okolo 1kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do spr....

Następny temat

Kompletuje sprzęt - doradzcie

WHEY premium