SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XIN1313 - STONOFUSION TEST

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Ze szkołą ok, wyciągnałem ile się da - nie jest źle ;)
mialem 2 dni przestoju z dietą ,że szama była gorsza ,ale na codzień trzymana dieta, tak wyszedłem po za schemat ,godziny posiłków się zmieniły i kaloryczność poszła w górę. wrocę z zakupów i napiszę jak to teraz wyglada - liczyłem się z tym ,że będę troche mieszał w diecie ale to wyjdzie tylko na dobre; )
pozdro:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
W końcu wakacje, czas wszystko dopiąć. Chyba, że pojawia się jakaś praca, to znowu będą modyfikacje w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no roznie moze byc bo wlasnie szkola moze zamienic sie w prace a czsami niestety moze ona uniemozliwic treningi bo moze byc bardzo fizyczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
treningów nie mam zamiaru przerywac - nie ma takiej opcji ;) , w roku szkolnym dorywczo na weekendy pracowalem więc na michę kasa sie znajdzie bez problemu ;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Bardzo dobre podejście - powodzenia

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kiedy bedzie jakas wpiska?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323




Witam serdecznie :)

Dieta
przez ostatnie dni dieta wyglądała następująco
10.00 125-150g makaronu + 3 jaja + oliwa 20ml
14.00 125g ryżu +125g piersi z kurczaka + 10ml oliwy +200g sosu meksykańskiego
18.00 jw
21.00 100g kaszy jęczmiennej /gryczanej + 125 g piersi
24.00 twaróg 150g + 20ml oliwy
do tego dochodzily warzywa ktorych nie liczylem w diecie oraz wpadały czasem jakieś "fanty ,wody smakowe,cole itp"

Suplementacja wg założeń

trening
trochę już ćwiczę tym fbw ,w zasadzie kończe dziesiątki coraz mniej ten trening mi leży i chętnie przeszedł bym na 3 dniowy split np
pon - klata + triceps +brzuch
śr - nogi + plecy
pt - barki + biceps + przedramie
na ciężkie wyciskania ,wiosło ,martwy wrzucił bym większy cięząr w zakresie 4-8 powt a izolacyjne 10-14 , co Wy na to?
Chciałbym poznać Waszą opinię
filmików na ostatnim treningu nie zrobilem ze względu na brak aparatu ( rodzice byli na wczasach i wzięli )na czwartek będzie,
postaram się zwiększyć ilość fotek jedzenia , jutro ,ew dziś pod wieczor dorzuce filmik - jak rozpuszcza się hi anabol protein oraz bcaa powder ;)
pozdrawiam i przepraszam za "obsuwę" czasową


Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-06-29 15:27:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jeśli 3 dniowy to rodziel
Plecy
Klatka
Nogi

Aby pomiędzy Plecami a Nogami był przynajmniej dzień wolny od siłowni i do tego dobierz inne grupy.
Pzdr.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ciężko zrobić cokolwiek z nogami, a co dopiero drugą największą partię jak plecy!

W podziale na 3 dni ja to widzę tak:

pn: Plecy + tył barków
wt: off
śr: Klatka + przód/bok barków
czw: off
pt: nogi + biceps/triceps w super seriach
sb: off
nd: off

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
a jak byście widzieli :
pon ;plecy + biceps + brzuch
wt; wolne
sr; klata + triceps +przedramie
czw ; wolne
pt ; barki nogi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

Następny temat

Promocja

WHEY premium