SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XIN1313 - STONOFUSION TEST

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
witam ,jutro z rańca wrzucę wpiskę treningową - na szczęście udało mi się naprawić aparat .
Dziś ćwiczylem z kuzynem współwłaścicielem pakerni, wymiarowo jest on identyczny do mnie - ramie ma nawet mniejsze a strasznie zmartwilo mnie to ze optycznie jego lapa jest duzo wieksza a moja wyglada na strasznie zalana ,jakby wogole nie miala szczytów ,wogole bica nie widac jakby tam ze 35cm bylo , da radę to jakoś wyrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
też tak mam ale sie nie przejmuje tym. Spinaj mięsień (przytrzymuj w szczytowym momencie przy uginaniach). Ja dodatkowo robię praktycznie teraz same izolowane ćwiczenia na biceps. Zobaczymy co będzie. Ale myślę, że po prostu potrzeba na to czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
pamietaj ze zawsze ktos stojacy obok wydaje Ci sie wiekszy lepiej dorzezbiony itd... tak juz jest ja zawsze tak mialem odkad tylko startowalem stojac na wadze i na zapleczu ...czasami to tylko zludzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Witam serdecznie :)


Można powiedzieć ,że kolejny tydzień w miarę udany ,miska utrzymywana zgodnie z zaleceniami ,a co najważniejsze nawet waga poszła ostro w górę -ale dokładnie ile - o tym na podsumowaniu które bedzie 7 sierpnia .Nie mam problemów z utrzymaniem kaloryczności - co na początku było sporym wyzwaniem mimo posiłkow o mniejszej objętości.


Co do diety - nie będę się rozpisywał jak ona wygląda - bo jest bardzo monotonna i na poprzednich wpiskach jest ona rozpisana :)
urozmaicam zmieniajac sosy,przyprawy,warzywa i postać makaronu/rodzaj ryżu.









Trening

siła dalej rośnie ,powoli ale rośnie. Motywacji do treningów nie brakuje - a myślę ,że to jest bardzo ważne

Plecy + biceps
podciąganie się na drążku szerokim nadchwytem 3x12,10,8 poszło elegancko
martwy ciąg 4x8,6,6,6 92kg - ciężko jak zawsze
wiosłowanie hantlem 4x10,8,8,8 - 24kg - cięzko ,plecy były już zmęczone ,co widać na filmiku to widzę błędy technicze które staram się skorygować .

sciąganie drążka 3x 14,12,11 w superserii 40kg - też bez problemu
uginanie ramion ze sztangą 3x10,8,8 33kg dobrze

uginanie ramion ze sztangą (mocno łamaną)3x8,8,6 38kg jak widać technika też trochę kuleje ,ale ważne ze sam to zauwazylem i miejwiecej wiem jak to poprawić .
modlitewnik sztanga 2x14,12 20kg - na zmieniłem hantla na sztangę ,lepiej mi się tak ćwiczy.

Barki brzuch
wyciskanie sztangi zza karku 4x8,6,6,6 68kg - elegancko wchodzi ,ciężaru nie będę zwiększał tylko ilość powtórzeń - nie chce ryzykować na większych ciężarów
wyciskanie hantli 3x12,10,10 24kg x2 <ok>
unoszenie hantli w opadzie 3x 12,12,10 12kg <ok>

spięcia 3x20
wznosy tułowia 3x15

krótki trening ,wszystko ok







- jak widać nie dadzą nawet w spokoju poćwiczyc... :D - wrzucił bym z innej serii ale stałem w innym miejscu i nie było prawie nic widać wiec zostaje ten . mocno bujane wiec dobrze to nie wyglada...



- tu już była niesamowita pompa - nie mogłem zrobić pełnego ruchu







Ze stanofusion nadal jestem bardzo zadowolony - pompuje elegancko ,koncentracja też na plus - szkoda ,że już końcówka puszki


Pozdrawiam

edit ;
zapomniałem zuploadować wiosłowania - zrobie to pod wieczor .



Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-07-21 14:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jezeli motywacja jest to juz polowa sukcesu... jezeli jest czlowiek pozytywnie nakrecony to i z dieta jak i z ciezkimi treningami poradzimy sobie bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na filmikach widac ze forma dobra
łapa chyba sporo urosła

to twój partner i partnerka treningowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
tyle przyszło kg ,ze przykro by było jakby lapa nie ruszyła
z tego się akurat bardzo cieszę

tak to jest moj partner treningowy ze swoją partnerką życiową :D
koleś jest wiecznie na masie dobrze je a bf nie wiem moze ma max 7% a wymiarowo jest ciut mniejszy ode mnie patrząc na obecne wymiary a nie te z poczatku testu

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
witam
czy ten wyciąg ktory masz to jest wyciag zz keltona?
jak ci sie na nim cwiczy? chodzi mi glownie o ten "sprzet" do zakładania obciazenia?
nie przeszkadza w cwiczeniach? nie buja się za bardzo?
masz wersję do sufitu czy do sciany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Witaj , z tego co mi wiadomo to tego wyciągu już nie produkują - kupiłem go na promocji za 5 dych na allegro -"sprzęt" do obciążenia nie buja praktycznie wogole chyba ,że robisz bardzo gwałtowne ruchy ,jest to chyba wersja do sufitu ale ja tam nie mam sufitu wiec przymocowany jest do 2 desek i krokwi ... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
z tym bf to nie ma co przesadzac.... tak samo jak z wymiarami ... trzeba skupiac sie jedynie na wygladzie bo cyfry wiecie sami czasami nie daja odzwierciedlenia.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

Następny temat

Promocja

WHEY premium