SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XIN1313 - STONOFUSION TEST

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Elegancko

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no kto wie jak to tam robione te frytki .. moze nie smazone i sklad poprostu ziemniakow podany.. nie waazne
wazne ze test prowadzony na dobrym nawet bardzo dobrym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Witam serdecznie
Za mną drugi dzień treningowy na Stanofusion i trwa piąty dzień testu.Od środy trzyma mnie dość mocne przeziębienie , nie wiem czy to przez te autobusy/tramwaje z klimą ?jednak ciągle smarkam i kaszle dość intensywnie.
Wciąż czekam na paczkę ze sklepu sfd w której zamówione mam ZMA ,Wit C i EAA ,o3


dieta z wczoraj 9.06.11r
6.00 2 jajka +100g makaronu +15ml oliwy +7g bcaa
9.50 od razu po WF poszło 35g carbo +10g bcaa ,następnie 80g ryżu 80g piersi +10ml oliwy i surówka z kapusty
12.30 jw (oprócz carbo i bcaa oczywiście)
15.30 120g ryżu brązowego 100g piersi z kurczaka +warzywa ,10ml oliwy
przed samym treningiem Stanofusion (30g) oraz 10g bcaa powder
18.15 Po treningu 80g carbo +25g bcaa powder (gdy przyjdą EAA ,to bcaa wrzuce podczas treningu lecz w trochę mniejszej dawce)
18.30 150ml mleka 3,2% ,25 HI-Anabol Protein oraz 120g makaronu z truskawkami
19.45 350g ziemniaków gotowanych 150g wieprzowiny +10ml oliwy +warzywa +7g bcaa powder
22.30 BRAK (już tłumacze dlaczego ,otóż po prostu zasnąłem ,nie wiem czy to z przemęczenia czy ze względu na przeziebienie


TRENING B Kolejne piętnastki
Cały trening lał się ze mnie pot ,Stanofusion działało jak powinno ,bardzo dobre pobudzenie, potliwość ,pompa też na wysokim poziomie .Już nie mogę doczekać się dziesiątek i piątek bo piętnastki są masakryczne. Nie zrobiłem filmów przez własne gapiostwo ,otóż nie naładowałem baterii w aparacie...


Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi skos 3s 53kg ostatnia seria było cięzko lecz dałem radę
Barki:
- Wyciskanie sztangi sprzed klaty 2s 33kg ,28kg masakra ,mały ciężar a masakrycznie ciężko szło musiałem zmniejszyć ciężar, na barkach odczuwam największe braki w sile i wytrzymałości
Tricepsy:
- Prostowanie ramion na wyciągu 2s 30kg Elegancko ładnie trice podpompowało
Plecy:
- Wiosłowanie hantlami 2s ładnie zawsze mi to ćwiczenie wchodziło 24kg na hantlu
- Podciąganie na drążku 2s co raz lepiej mi to przychodzi ,wchodziło po 14 i 13 powtórzeń takich lepszych
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 3s 58kg OK
- Wspięcia na łydkach 2s 68kg OK
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s 15kg hantel
Brzuch :
- Brzuszki skośne 2s OK lubie to ćwiczenie:)

Proszę poinformować jakie ćwiczenia mam nakręcić na treningu - tak chyba będzie najlepiej

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
co do treningow to rob jak uwazasz .... to jest Twoj dziennik i nikt nie powinien wymuszac rob to w czym czujesz sie mocny i wogole....

powiedz dlaczego spozywasz bcaa do posilkow???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Chodziło mi o filmiki z treningów ,jesli ktoś chce to mogę dane ćwiczenie nakręcić :) ,otóż ćwicząc wcześniej równie intensywnie na podobnej diecie ładując 20g przed i 20g po bcaa miałem uciążliwe zakwasy ,chciałem eksperymentalnie sprawdzić czy dodanie troche bcaa do posilków przełoży się na efekt końcowy - nie jestem ekspertem i nie wiem jak to się na z naukowego punktu widzenia . Teraz po treningach odczuwam tylko lekkie obrzęki a nie całe ciało obolałe. pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
sa pewne suplementy ktore powinno sie dostarczac z posilkiem albo bezposrednio po (witaminy mimeraly, wzmacniajace stawy itd)
a sa takie jak kreatyna aminokwasy ktore powinny byc przyjmowane na pusty zoladek pozywienie powoduje ze traca na swoich wlasciwosciach sa znaczenie wolniej wchlaniane.... efektywniej jest przyjmowac minimum 20min przed posilkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
no to też tak zrobię ,dzięki za radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Xin1313:
wydaje mi się, że troszkę za mało kuraka jesz w posiłkach, 80g to niecałe 15g białka zwierzęcego, spróbuj może 130-150g kuraka/tuńczyka/wołu do posiłku wcisnąć i zmniejszyć ryż do 60-70g i będzie ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Fighter zobacz bilans z całego dnia ile białka wychodzi , jest aż nadto :) a węgli cały czas potrzebuje i z dnia na dzień staram się po troszku zwiększać

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2011-06-10 21:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Xin1313:
nie wliczając aminokwasów to masz ~115g białka zwierzęcego :) moim zdaniem troszkę bym dodał :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

Następny temat

Promocja

WHEY premium