SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XIN1313 - STONOFUSION TEST

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
powiem to co poprzednicy ze jezeli to byl skos na klatke to za duzy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
I ja tez to powiem . kiedys robilem na takim skosie caly czas klatke i teraz mam słabiutką klate a przód barków mam bardzo duży heeh ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jeśli chodzi o wyciskanie sztangi luzem na barki przed twarzą, to nie sądzisz, że wygodniej byłoby stojąc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
owszem , na pewno wygodniej było by stojąc ale cwiczę na strychu i wysokość mam ok 2m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Aha sorka, w takim razie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie yło mine wodmu i nie mogłem zajrzec do Ciebie. A właśnie. Skorzystam z okazjii by zapytać o wyciskanie sztangi sprzed klatki siedząc. Należy to robić tak jak Xin czy do nosa? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze duzo osob robi inaczej ... czasami do brody nosa niektorzy nawet do klatki ... a ja znowu wole uzywac hantli hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
I ja również

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
dzisiaj się szykuje trening więc powrzucam filmiki ,troche szamy ,postaram się nadrobić . Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Ja preferuję wyciskanie sztangi przed twarzą tylko w formie wycisko-podrzutu inaczej robię hantelkami. Chyba, że na maszynie Smitha z niedużym pochyleniem do tyłu jeszcze, wtedy do nosa opuszczam.

Xin1313 jak tam ze szkołą na koniec wyszedłeś? trzymasz michę na co dzień?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST STANOFUSION by ProSatan

Następny temat

Promocja

WHEY premium