SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost masy i chudnięcie czy to możliwe ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Witam jestem tu nowy, pozdrawiam wszystkich.
Mam takie pytanie czy można jednocześnie nabierać masy i zrzucać tłuszcz ?
OStatnio stosowałem dietę niskowęglową i fakt że efekt był bardzo dobry to znaczy straciłem w pasie ponad 10cm ale niestety poszło za tym ogólne osłabienie :-/. Chciałbym schudnąć jeszcze z 8 cm ale ostatnio przegrałem na rękę z kolegą który dawniej nie wytrzymywał ze mna 3s nigdy i troche mnie to zdołowało. Więc czy jest sposób na chdnięcie i przybieranie na masie czy to jest tak że albo rybki albo akwarium ? Dodam że nie chodzi mi o jakieś tam rzeźbienie tylko zgubienie brzuszka po prostu.
Parę dni przeglądalem forum ale nie znalazłem odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jesli pytasz czy mozliwy jest wzrost masy miesniowej przy spadku masy tluszczowej to odpowiem ze tak
jesli pytasz czy mozliwy jest wzrost masy miesniowej przy stracie wagi to odpowiem ze nie - nie na czysto (co innego juz dodac ECA )

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie znalazłeś na ten temat? Tylko wczoraj były chyba ze trzy pytania tego typu. Poszukaj jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 919
Trochę trudne to może być. Zrób mase i potem redukcje i będzie git. Mięśnie, siła i tłuszczu brak!

Ceń honor nad życie!

PrzEszłość jest jasna przEszłość to ORANGE.

X: Dlaczego masz orange?
Y: Bo najlepsza.
X: Jak to najlepsza?
Y: No bo najlepsza... a twoja sieć niby czemu lepsza?
X: Ma lepsze stawki, ogólnie lepsze ceny są.
X: To czemu masz orange?
Y: Bo najlepsza. &

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Jest to mozliwe przy stosowaniu sterydow anabolicznych. W pewnych innych przypadkach pewnie tez ale to juz jest megatrudne i tez nienaturalne.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
hmm czyli rozumiem ze jest tak ze jak zaczynam trenowac na mase to nie ma szans zeby z brzucha zszedl chocby centymetr ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jest szans aby polepszyc wyglad dodajac miensi- abs badz zmiejszajac wielkosc- a6w ktory ejst areobem

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
a6w ktory ejst areobem =
omal nie wyplułem żarcia przed treningowego.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no forma areoba w koncu po cos sie nazywa areobic 6.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Z tluszczu i tak nie zrobisz rzezby:) tak ze na poczatek ostra redukcja areoby a potem masa na silce.Mój przyklad po 3 miesiacach intensywnego biegania ze 105 kg spadlem na 82 kg obwody tez spadly ale moim proirytetem bylo zwiekrzenie kondycji i zgubienie nadmiaru tluszczu.Po 4 miesiacach silki i areobach waze 95 kg ale obwod pasa zostal jak po redukcji poprostu mniej tluszczu:) w twoim przypadku tez moze tak byc.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A ja bym sie kłucił. Dla mnie ten temat jest bardziej rozległy. A6W bez przerw między seriami ma coś z aerobów, ale nie jest aerobem samym w sobie. Raczej skłaniałby, się do wyśrodkowania waszych opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 253
ja bym polecal przy takiej sytuacji zaopatrzyc ssie w HMB co pozwoli budowac mase a i przy tym niezbedna tluszczyk spalac......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ten trening moze przyniesc efekty ?? full body

Następny temat

Moj plan treningowy..prosze o pomoc..

WHEY premium