SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
Lepiej niż ze sklepową wędliną. Ale masła dodaj i jakiejś zieleniny. Masło jest dooobreee.


Warzywa oraz sałata bedzie w wiekszosci posiłków . 2 posiłem bedzie chleb razowy z jajkiem. Pierwszy posiłek może zmienie na omleta owsianego [ tam sie dodaje białka i zołtka ] . Wtedy bedzie dobrze ? Ostatni posiłek również jest z warzywami więc złego smaku nie ma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
No nie wiem, dla mnie twaróg z oliwą jest niezjadliwy, ale to dla mnie. Spokojnie możasz dodać ww w ostatnim posiłku, dobrze wpływają na regenerację.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Coś takiego ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Który posiłek jest potreningowy? jajek nie jesz? dla mnie jajka to śniadaniowy standard, po owsiance jestem głodna, a Twoje śniadanie dalej nie ma białka, jak już musisz stosować odżywkę, to dodaj ją do owsianki aczkowliek przy takiej podaży białka odżywka nie powinna być stałym elementem diety.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
deja vu
Który posiłek jest potreningowy? jajek nie jesz? dla mnie jajka to śniadaniowy standard, po owsiance jestem głodna, a Twoje śniadanie dalej nie ma białka, jak już musisz stosować odżywkę, to dodaj ją do owsianki aczkowliek przy takiej podaży białka odżywka nie powinna być stałym elementem diety.


Po treningowy jest ten z bananem . Odzywki żadnej nie biore, isoactiv to napój izotoniczy który może być przed, w trakcie oraz po treningu brany . Co do śniadania to nw zabardzo jak dodac białko aby dobrze były kalorie wyliczone .



Zmieniony przez - Kanaye. w dniu 2016-09-25 21:57:30

Zmieniony przez - Kanaye. w dniu 2016-09-25 21:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Po treningu powinien być pelnowartościowy posiłek. Z tych dwóch ostatnich zrób jeden sensowny, z dobrym źródłem białka. Śniadanie jest do poprawki. Mozesz przeciez te jajka z 2. przerzucic do 1 i będzie lepiej.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jaja daj do śniadania sobie np omleta zrobisz, na 2 daj wiecej kurczaka, 100 g mintaja tego chyba nawet się nie da poczuć że coś się zjadło, isoactiv wywal a zjedz sobie lepiej dobrą kolację białko mięsko + węglowodany złożone .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 361
Mniej więcej coś takiego ? Myślałem również nad jakimś shake po treningowym lecz nie mam zbytnio pomysłu .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie rozdzielaj białek od żółtek, dawaj całe jaja.
W 2 jajek już nie dawaj, dodaj sobie warzywa do kanapki
na obiad mozesz ziemniaki sobie zjesc

przytnij węgle do około3-3.5g, tłuszcze ok 0,8-1g


Porcje wg mnie nie są syte 100g kurczaka czy mintaja nawet na talerzu nie zauważysz. Wczoraj akurat jadłem 300g ryby i jakbym miał zjeść3 x mniej to nawet bym nie poczuł. Zmniejszyłbym liczbę posiłków do 4 i dał większe porcje.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-09-28 07:51:59

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczenie kaloryczne diety + ocena

Następny temat

Kolacja

WHEY premium