SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie leszcze fajdają w gacie doPINK spam imprezuje u HiTeca na chacie%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141660

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
j/vokal

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe student do niej podejdzie z zamiarem pokazania poprawnej techniki, a jeszcze bardziej skaleczy ten sport niż ona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
podbij do niej i powiedz tak, ej sorry mozesz zobaczyc bo chyba mi wyyebalo rozstepa na biku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak nie wyjdzie to tak jak wcześniej Ci radziłem, bez zbędnych słów. nie ośmieszysz sie mówiąc coś głupiego. a skuteczność 100% o ile masz siłe podnieść sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
zrob jak pisalem , pod warunkiem ze masz wieksze pojecie o tym sporcie niz ona a jak nie to spytaj sie jak sie np cwiczy wyciskanie na klate poprawnie technicznie bo niewiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale w sumie nie ma nic do stracenia,na tej siłce bd jeszcze tydzien cwiczyl, jak mnie wysmieje to**** z tym, a jak wjdzie dobrze to moze byc cos ciekawego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
taa zabijaka ci doradzi bys sie ja spytal o kolor oczow i takie tam bzdury a po pewnym czasie sie przyznal ze to tylko glupie texty -----------> https://www.sfd.pl/Everybody_kombinerki,_Activ_leci_z_nami_w_bierki_,My_sie_mu_nie_damy_plakatyWyrywamy-t516857-s196.html#post4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
podejdz i powiedz krokta pilka yebiesz sie czy trzeba z toba chodzic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Powiedz jej, że igła się złamała i została w dupie...
Jest problem, bo jak siadasz do SFD to cię zwieracze bolą i nie możesz pisać i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28863
albo "spojrz na moje suty bo chyba mi gine wyyebalo"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

CREA MASS PYTANIE

WHEY premium