SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie leszcze fajdają w gacie doPINK spam imprezuje u HiTeca na chacie%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141668

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie no koksio bez przesady wiesz jak jest

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9764
ło korwa a któż to się zjawił

hadi placek we własnej osobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
zmien konto placku bo zawsze sie za***iesz pusta banio

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9764
a mnie się ono podoba i choj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a chciałem ci @ wysłac a tu choy na to nie wysle

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Przez chwilę miałem zamiar się spytać za co masz bana, ale po chwili otrzeźwiałem i stwierdziłem, że tylko placek loguje się nie na to konto co trzeba

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190


dobra koniec żartów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jaki zyebany ryj luk @

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
ryj zyebany, ale dupa fajna

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
sami jesteście zyebane ryje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

CREA MASS PYTANIE

WHEY premium