SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie leszcze fajdają w gacie doPINK spam imprezuje u HiTeca na chacie%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141577

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Mi nie duzo brakowalo kiedys zeby wypadla to zaczalem sobie robic lamana sztanga , bo mam taka mocno lamana i siedzi w dloniach elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ciężko mi na łamańca będzie założyć 100kg+

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Koksik ja 130 nalozylem i bylo git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Może coś wykombinuję...
Chyba że paski wcześniej kupię, albo swoje namierzę i będę zmuszony urwać komuś łeb

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Popek mowi ze paski sa dla ci.pek
Zart zart na Animalu tak czytalem i nie uzywam i nie uzywalem wogole lepiej bez paskow bo wzmacnia sie przedramie i uchwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24448 Napisanych postów 68133 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537955
niektórym poprostu wypada z uchwytu, ja nie uzywam paskow ale nachwyt i podchwyt bo by mi zawsze wylecial gryf

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja właśnie mam założony jakiś tam ciężar, mógłbym zrobić nim mc załużmy 10 razy, a tu mi uchwyt puszcza przy 5...
Ja tylko nachwytem robię

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-07-29 16:45:24

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Uchwyt przemienny tez nie jest dobry bo jedna strona plecow Ci pracuje mocniej niz druga i sa przeciazenia wieksze czy jakos tak...

Koksik sproboj ta lamana ja sobie lapie na tym zagieciu mocnym i jakos uchwyt trzyma elegancko a czuje ten ciezar na przedramieniu kurevsko i jest git

Zwijam na pake , narazie

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2009-07-29 16:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Piona ptaka
Został tu ktoś jeszcze??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 580
Ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

CREA MASS PYTANIE

WHEY premium