SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkie leszcze fajdają w gacie doPINK spam imprezuje u HiTeca na chacie%-)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141314

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Bednar, a co robisz? Po ile godzin

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Don ale nie rozumiem jak to porownales ze masa do mma a do tk wytrzymalosc i maly bf przeciez w mma tez tak moze byc nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ptaka, to są typowe teorie dona
A ja Wam powiem tak... Każdy fajter musi być wielki, umieć piełdolnąć i mieć piełdolnięcie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Tz. tak.
Na MMA będzie Ci lepiej szła masa, bo to typowo siłowe SW, wytrzymałość też ale nie tak jak w TKD, bo tu treningi są na szybkości wytrzymałość masa raczej będzie spadać, bf szybciutko. KM dla bab albo już centralnie da poje.bów, bo łatwo kogoś uszkodzić

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Bardzo mądry jesteś Koksiku. Idź to powtórz w uderzanych to pospadaja z dywanów.
Te koksy przeważnie dostaja oklep chyba że wzwyżaja się na nic nie trenujących widać Twoje rozumienie

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Przecież są i zmasowani i wręcz wycięci zawodnicy MMA, w boksie tak samo... NIe wiem jak to w innych sztukach walki, ale podchodzić do tego w ten sposób Don jak Ty się nie powinno

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Don chyba ze tak
A na TKD jest trenuje sie tez w parterze bo nie orientuje sie za bardzo ?
Tak jak mowilem chcialbym jeszcze troche kg zlapac a potem sila szybkosc i wytrzymalosc no i niski bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Znowu nie zauważyłeś ironii w mojej wypowiedzi...
Co tu taka okrutna zamuła dzisiaj??

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-07-24 11:53:33

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
Witam
Dzisiaj dzień malowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1576 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17592
Jaki dzień malowania?
Stoje sobie przy tasmie i odbieram towar ukladajac na paletach-w hvj skomplikowana robota
a robie po 8h

Zmieniony przez - dan-marko w dniu 2009-07-24 12:16:31

temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć, a piekło szło za nim...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do kasacji

Następny temat

CREA MASS PYTANIE

WHEY premium