Macie jakieś ciekawe pomysły?
...
Napisał(a)
Ciąży na mnie odpowiedzialność żeby zoorganizować wieczór kawalerski.
Macie jakieś ciekawe pomysły?
Macie jakieś ciekawe pomysły?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ja bardzo polecam wyjazd w góry! Ostatnio też organizowałem wieczór kawalerski i się sprawdziło, chociaż trzeba było trochę pokombinować. Polecam pomyśleć i poszukać jakie atrakcje zaplanować na wieczór kawalerski w górach, a ze swojej strony mogę polecić artykuł pod linkiem https://dabrowski24.pl/20220523357853/jakie-atrakcje-zaplanowac-na-wieczor-kawalerski-w-gorach , gdzie jest dużo ciekawych opcji, w tym park linowy. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znajdujesz jakies przyjemne, neutralne miejsce gdzie mozna sie z chlopami dobrej zmrozonej wodeczki napic, ale jakis zwykly pubik powiedzmy, jakies tm prezenciki itp. ;) A pozniej mozecie sie przeniesc w jakis fajnieszy lokal np. gdzie jakies babeczki tancza... Ogolnie polecam cos w rodzaju zeby ktos tam tanczyl i czarowal przyszlego pana mlodego niz typowy burdel, bo raz ze sam zainteresowany moze nie byc chetny i wtedy bedzie dupa, a 2 ze lokal mniej hardcorowy jest bezpieczniejszy bo wiadomo ze nie bedzie pozniej smrodu ;) Chyba ze wolisz robic w domu to moze zamowic jakas panienke, ale to tez proponuje jakas dobra tancerke niz dziwke typowa ;)
Pozdro
Pozdro
"Cale zycie z d****ami lub gaskami..."
...
Napisał(a)
sog za sensowna wypowiedz.
Ja myslalem nad czyms takim
1. najpierw w domu troche wypic, tort z cyckami itp
2. pozniej disko
3. potem tancerka albo w klubie albo w domu
4. pic
jeszcze jakies pomysly?
Ja myslalem nad czyms takim
1. najpierw w domu troche wypic, tort z cyckami itp
2. pozniej disko
3. potem tancerka albo w klubie albo w domu
4. pic
jeszcze jakies pomysly?
...
Napisał(a)
ekipa dobrych kumpli
dziwko-tancerka na telefon jak juz sie troche spijecie
i duzo alko
a jak bezdie to juz zalezy czy zostal spelniony punkt pierwszy
dziwko-tancerka na telefon jak juz sie troche spijecie
i duzo alko
a jak bezdie to juz zalezy czy zostal spelniony punkt pierwszy

-World belongs to strong and brutal-
...
Napisał(a)
..fajna tancereczka+dobry alkohol i wporzo kupmle=udany wieczor
pzdr

pzdr
<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html
...
Napisał(a)
najpierw idzcie na laseczki a potem pijcie taka rada...
...
Napisał(a)
Ja polecam w domu. Jakas tancereczka i spokoo ;)
Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!
...
Napisał(a)
tylko zeby ta tancerka byla tylko tancerka a nie "pania do towarzysta" bo wtedy potencjalny pan młody moze za bardzo poszalec i jeszcze narzeczona sie dowie
chyba ze koledzy umia trzymac jezyk za zebami to jak najbardziej 


tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Napisał(a)
ja bym proponował najpierw w domu kupic tort do tego zamowic jakas bardzo ladna tancerke( moze byc z opcja ze ona mu przynosi tort albo wychodzi z takiego duzego tortu
najlepiej zeby tą tancereczke ogladal na trzezwo poniewaz tak zapamieta owiele wiecej i sprawi mu to o wiele wieksza przyjemnosc. Pozniej po toascie ,zjedzeniu torta i popatrzenia na zgrabna kobiete mozecie udac sie gdzies na impreze zeby potanczyc i sie napic. A pozniej to juz zalezy od tego czy bedziecie mieli sily wracac do domu i dalej pic czy pojdziecie grzecznie spac :)
pozdrawiam i zycze udanego wieczoru kawalerskiego

pozdrawiam i zycze udanego wieczoru kawalerskiego
Polecane artykuły