SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKI RANKING-xpand,shotgun,noz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
KTO MA JAKIE DOSWIADCZENIA Z TYMI PRODUKTAMI WYBIERZMY WSPÓLNIE JAK DZIAŁAJA ONE NA NAS I KTÓRE SA NAJBARDZIEJ KORZYSTNE W BUDOWANIE WŁASNIE CZEGO
-SIŁA
-MASA
-RŻEŻBA
CZEKAM NA OPINIE I SPOSTRZEŻENIA
wybierzmy the best of the best from the best
chyba ze ktoś ma jakiegoś czarnego konia którego niema wśród tej trójki

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
uwazam,ze przy 24 kapsach nitro I na dobe nie masz opcji,zeby go nie 'odczuc'

co do tego ,ze ponad 100kg 'chlopi' nie odczują niektorych stacków, nie zgodze sie ale nie mam teraz sil by o tym dyskutowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
dziesiątki takich tematów były
setki postów
zestawienia, i rankingi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
mi bardziej zalezy na konkretnych opiniach przed i po konkretnych ludzi którzy brali te suple chce pogłębić swa wiedze by wiedziec co polecac co pisze na opakowaniu to weiem brałem dwa z nich i jak działają tez wiem,ale ja cwicze za bardzo hard i nieoceniam supli według własnych prób

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
lo boze
xpandy - klasa sama dla siebie, cud miod i orzeszki
clout - koszmar w smaku, dobrze mnie okablowal, gdyby nie smak to bylby mistrzowskim stakiem
horse power - klasa, ale ryje flaki, mialem pierwsza partie na rynku - tera nie wiem jak jest, choc ze wszad slychac ze sie nie rozpuszcza etc
nitrobolon 1 - bdb w polaczeniu z jakims jablkiem
nitrobolon 2 - bdb i tani stak, ostro klepie, duzo aakg
cp - bdb i tani stak, ekonomiczny, efekty lepsze niz moglby wskazywac sklad

to jest chyba czolowka, starczy

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
FU a co mozesz powiedziec o Stormie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
A gdzie w zestawieniu Storm?Ja uwazam ze jest to jeden z lepszych stackow - oceniam go wyzej niz Xpanda!Na mnie bardziej dzialal!
Jeszcze w zestawieniu powinnien znalezc sie Shock Therpay - za***isty przed treningiem!Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
cp - bdb i tani stak, ekonomiczny, efekty lepsze niz moglby wskazywac sklad

z tym sie zgodze w 100% bo jak sie przeczyta skład to troche biedny: jabłczan,AAKG,tauryna i jeszcze małe ilości jakiś tam dodatkowych składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie bralem storma wiec nic nie powiem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitro I
24caps na dobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
SNI Nitric Blast
Smak:
Pomarańcz-błe, fuj! Na początku nie było to takie złe, ale po paru dniach zrobiło się nie do zniesienia dla mojej osoby. Da się to wypić, aczkolwiek dodatki smakowe mogłyby być lepsze

Rozpuszczalność:
Także nie najlepsza. Na dnie zawsze zostawało coś podobnego do piasku? W dodatku, gdy zostawiłem Nitric na chwilę, żeby sobie postał to na dnie osadzała się taka biała substancja. Ciekawe co to jest, bo w przypadku Knockout'a było to samo.

Działanie:
Najważniejsza rzecz, tak naprawdę te dwa powyższe aspekty są mało ważne. Jeżeli ja mogłem przełknąć Nitric Blast, to gwarantuje każdemu, że on także da radę. Nie wiem co ten suplement ma w sobie, ale czułem się bardzo pobudzony przed treningiem, szczególnie podczas pierwszych treningów. Bardzo miłe uczucie. Trochę ciężko mi ocenić jedną z najważniejszych dla wielu rzeczy-czyli tak zwanej "pompy". Gdyż brałem Nitric Blast przed treningiem a po nim Xpand'a. W każdym razie pompa była jak zawsze zresztą, bo moje mięśnie łatwo się pompują. Za to utrzymywała się ona jeszcze długo po treningu. Taka samą opinię ma mój brat, który ostatnio dostał na spróbowanie dwie porcje. Twierdził, że miał niesamowitą pompę, która wręcz utrudniała mu trening. Brzmi to jak dobra reklama produktu w stylu Nitrobolon. Ale na mnie ten suplement naprawdę działa.

Cena:
Razem z kosztami przesyłki zapłaciłem za Nitric Blast 107,50zł. Jest to cena niewielka, jednakże wiem, że sklepy internetowe sprzedają go za 159zł. I to może być czynnik, który odstraszy wielu ludzi.

Podsumowując:
Nitric Blast to znakomity stack kreatynowy. Zadziałał na mnie znacznie lepiej niż Cell Pump czy Knockout, który miałem przyjemność próbować jakiś czas temu. A musze zaznaczyć, że szczególnie z CP byłem bardzo zadowolony. Tylko ta cena159zł. Trochę za dużo. Ale jak możecie załatwić Nitric Blast taniej, to śmiało kupujcie. Naprawdę warto.

Moja ocena: 9/10

Dymatize Xpand Recovery 925g
Smak:
Wspaniały! Tak pokrótce mogę opisać smak tego znakomitego stacka kreatynowego. Tak jak smak Nitric Blast szybko mi się przejadł, tak Xpand'a mógłbym bić w ilościach równych Coca-coli, której swego czasu byłem fanem. Naprawdę, rano wkładałem butelkę wody do lodówki by się schłodziła. Przed treningiem ją wyciągałem, po to by po zakończeniu ćwiczeń mieć orzeźwiający napój. Pychota!

Rozpuszczalność:
Na opakowaniu powinien widnieć napis: "przed użyciem wstrząsnąć". Gdyż wystarczy tylko raz wstrząsnąć shakerem by osiągnąć gotowy do spożycia napój. Zero osadu! Po prostu perfekcja w każdym calu.

Działanie:
Tutaj także będzie ciężko jednoznacznie określić działanie tego suplementu. Gdyż łączyłem go z Nitric Blast. W każdym razie zaraz po treningu zawsze byłem zmęczony, wystarczyła porcja tej cudownej recepturki bym powrócił do stanu sprzed treningu. Tak więc Xpand działa, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z duetu stacków, który mi towarzyszył.

Cena:
Cena nie jest wygórowana. Mi udało się go zdobyć za 126zł. Normalnie kosztuję jakieś 140zł(mówię tu o sklepie, w którym się zaopatruję w odżywki). Aczkolwiek wiem, że stack ten można zdobyć znacznie taniej. Kupując na przykład dwie puchy, które starczą nam na 50-dniowy cykl a efekty będą na pewno. Polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie smak.

Podsumowując:
Xpand to czysta perfekcja! Smak, rozpuszczalność, działanie. Coś wspaniałego. Polecam!

Moja ocena: 10/10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre alkan i długość spożywania

Następny temat

Zaczynam cykl

WHEY premium