SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA O SIEBIE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
Ja tylko dopowiem na wcześniejsze pytanie o bilans. Mój wzrost 173 cm i początkowa waga 67 kg i dostałam wytyczne 1706 kcal (B: 116g, WW: 180g, T: 58g) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Julia34
Wiesz ja sie szybko mecze wiec myslisz ze 30lub 20min?


daj sobie czas na rozruch
zacznij od 20 minut aero po siłowym, ale tak, by się naprawdę porządnie zmęczyć - a potem co tydzień dodawaj po kilka minut.

Tempo konwersacyjne - spróbuj może od niego zacząć, ale staraj się podkręcać intensywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziekuje Paparynia,bardzo mim pomoglas.
Zora co to znaczy tempo konwersacyjene.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Odpowiem za Zorię. To takie tempo, przy którym jesteś w stanie rozmawiać, bo nie masz zadyszki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Tempo konwersacyjne to nie trening tylko niedzielny spacerek

Innymi slowy zapitalaj ile bozia sil w nogach dala, poczatkowo to napewno nie bedzie przez 30 min

https://www.sfd.pl/-t744857-s4.html - moze to Ci troche rozjasni jak robic aeroby, Martucca ladnie wszystko tlumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
U, czyli moje informacje z kiedyśtam okazały się nieprawdziwe Słuchaj Dziewczyn i czytaj arty, tam są odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Ok dziekuje wam dziewczyny ,bede na razie robic 20 min tak by sie zmeczyc z tego co wywnioskowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Bylam dzis na silowni pierwszy raz probowac trending dla zielonych.Powiem wam ze spedzilam tam dwie godz a zrobilam jeden obwod jednak nie moglam zostac dluzej. Dlaczego to tak trwalo.......nie umialam znalesc niektorych maszyn.....np rozpietki na maszynie .....u mnie w silowni jest inna.Bede musiala przetlumaczyc ja na jezyk polski.Ponadto mialam problem ze znalezieniem prostowanie tulowia na laweczce,takie nie maja......nie maja rowniez wspiecia na palcach siedzac.
Czy macie dziewczyny pomysly jak zastapic te cwiczenia.

Troche Jestem zagubiona bo nie wiem czy dobrze Robie cwiczenia na pozostalych maszynach.Ogladalam filmiki z you tube ale nie to nie to Samo gdyby ktos pokazal technike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Zapomnialam dodac ze w progrmamie dla zielonych piste ze miedzy seriami nie powinnam sie odpoczywac,no moze 30 seek jesli jest potrzeba zmiany urzadzenia.U mnie trwalo na silowni wieczorem kolejki wiec czasem wiecej musze ciekawa na maszyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziewczyny sorki jak mnie czasem nie rozumiecie ale mam na laptoptopie angielskie litery wiec czasem automatycznie cos mi sie poprzestawia w napisanym poscie.Chcialam powiedziec ze u mnie na silowni sa kolejki i czasem musze czekac dluzej na maszyne.W programie dla zielonych pisze by nie robic przerw miedzy seriami ,no moze maksymalnie 30 sek Jednak u mnie to czasem trwa dluzej.

Sluchajcie,w programie dla zielonych pisze ze w pierwszym tyg trzeba robic dwa obwody.W kazdym obwodzie mamy cwiczen is na wszstkie partie ciala ktore na samym poczatku wykonujemy po 15 powtorzen(2serie).Czy moge zrobic jedzenia obwod ale nie mam na mysli by go skorocic tylko np cwiczenie typu odwodziciele na ginekologu robi sie w jednym obwodzie po 15 powtorzen(2serie)i potem powinnam przechodzic do nastepnego cwiczenia.Mi Jednak chodzi o to czy moge kontynuowac to Samoa cwiczenie i zrobic kolejne15 powtorzen(2serie)a dopiero potem przejsc do nastepnego cwiczenia.Wyszlo by na to ze zrobilabym jeden obwod ale uwzgkednilabym w nim wszysstkie sere,powtorzenia.Kuzwa mac ale namieszalam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do idealnej sylwetki

Następny temat

Spalanie tkanki tluszczowej + dieta dla kobiet

WHEY premium