SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA O SIEBIE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
O ile dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, to tak, dziewczyny pisały, że można tak robić. Robisz na przykład 15 razy rozpiętki, chwila przerwy, znowu 15 razy rozpiętki, a potem przechodzisz do wyciskania i znowu dwa razy 15 razy i tak dalej. Na publicznej siłowni to chyba nawet trudno inaczej, bo człowiek by połowę czasu zmarnował na czekanie aż się stanowisko zwolni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziekuje za odpowiedz,co to znaczy ze przechodze do wyciskania.......bo ja chcialam zrobic np rozpietki 15 razy potem znowu 15,potem znowu 15 i jeszcze raz 15.Potem inne cwiczenie podobnie ale wszystko by wyszlo w jednym obwodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
witam . kochane jestem jakas nerwowa,razliwa,poirytowana....wydaje mi sie ze chcyba zle ukladam diete.Nie mam humoru.Zaraz wyslr diete

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2014-06-03 22:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
kurcze nie moge dzis wyslac menu, nie wiem co sie dzieje a moze to brak cukru,moze dlatego moj organizm tak reaguje....placze,mam depresje

Zmieniony przez - Julia34 w dniu 2014-06-03 22:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Może po prostu zbliża Ci się @?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Jestem po okresie......wiesz codziennie jadlam duzo cukru,pozatym zdarzaly mi sie okresy objadania wiec podejrzewam ze tu tkwi problem.Jestem na odwyku od cukru jak narkoman.Czytalam dziennik Viki,zauwazylam ze Ona miala podobny problem.Wiesz ja bulimii juz nie mam ale zdarzylo mi sie ze potrafilam sie raz w tyg objesc.Powodow bylo wiele....na pewno chore emocje oraz czasem alkohol.Teraz dopiero sie ucze normalnego stosunku do jedzenia,pracuje nad tym by traktowac je jako paliwo.Nie jest latwo,wczoraj musialam zjesc twarog z odzywka czekoladowa bo taka mialam chcice na slodkie.

wiem ze lady's nie jedza przetwozonych produktow ale czy moge jesc szynke wedzona wieprzowa parzona z biedronki oraaz mam kielbasa krucha dobrodzieja,srednio rozdrobniona wedzona parzona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
No niestety dzis sie skusilam i zjadlam 5 zelek malutkich i 5 malusiienkich dropsow mietowych.Zauwazylam ze mam ochote na slodkie szczegolnie w pracy kiedy pracuje fizycznie,sprzatam 4 godzinki.Wowczas potrzebuje slodkiego,nie wiem czy to nawyk czy fakt ze wszyscy wkolo jedza a ja czuje sie jakby poszkodowana.Brakuje mi energii,mimo iz zjadlam sniadanie.Tzn dZis zjadlam jajeCznice z kromka chlebA.Bardzo lubie jajka,mialam na nie dzis straszna ochote bo owsianki mi sie juz przejadaly.Jednak po tych jajkach Jestem zawsze glodna.
Musze sie znalesc czas i zrobic te kokosowo bananowe kuleczki ktore polecila mi Paparynia .Musze sie jakos bronic na razie.Wiem jednak,ze nie moge sie obwiniac bo potem sa wyrzuty.Musze w koncu poukladac sobie w glowie.Wiem jedno....kiedy mowie ze juz nie bede jesc w ogole
Slodkiego to sama sobie zakladam pulapke i wowczas ciagle mysle o slodkosciCh bo zakazane najbardziej kusi.Mam tu na mysli glownie czekolade.Musze wiec znalesc zloty srodek wiec postanowilam ze bede sie starac nie jesc slodyczy,zrobie zdrowe zamienniki no ale kiedy nie wyjdzie to nie bede sie obwiniac.Po prostu Jestem czlowiekiem ktory stara sie zmienic swoje zycie ale nie moge kierowac sie zasada wszystko albo nic ,Czarne albo biale.Tym bardziej ze Jestem osoba ktora pochlaniala tony slodkiego jeszcze nie tak dawno.Nie zjem za to dzis paczka ktore corka ma na deser.Malymi krokami,zolwiowatymi-niewazne aby do przodu ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
nie najlepsze to moje dzis menu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Masz zjadać 337g ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8791
Nie ,tam jest ustawienie na 2200 kalorii a jem 1700.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do idealnej sylwetki

Następny temat

Spalanie tkanki tluszczowej + dieta dla kobiet

WHEY premium