SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALKA O SIEBIE

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
DZiekuje ci Megan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Dziekuje Agatha38 oraz Sss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Kochana Megan,zaczynam od jutra.Nie spalam przez kilka dni bo corka mi wymiotowala,bolalo ja gardlo.Jest juz lepiej,dostala antybiotyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Pieknie Megan wygladasz,jestes moja motywacja.

Dzis sie poplakalam bo mialam dosc .....tego jaka Jestem slaba,jak sie uzalam and soba.Lata mi leca a ja jestem wrakiem czlowieka.Wiem ze jesli teraz nic nie zmienie,nie wezme zycia w swoje rece to bedzie coraz gorzej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Dlatego podejmuje kolejna walke o siebie.Mam dosc....
Chce czuc sie silna,zdrowa,wysportowana kobieta.
Bede jesc 1700 kalorii,116 g bialak,179 wegli,58 tluszczy.
Trening mam tylko jakis dziwny od trenerki,cwiczenie sa ulozone byle jak.Nie ma ona doswiadczenia.Zobacze przez dwa tygodnie a potem moze zaczne trening dla zielonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 655 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19271
Skoro mówisz, że trenerka nie ma doświadczenia a ćwiczenia są bez składu, dlaczego nie zaczniesz treningu dla zielonych teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
dobre pytanie Kolezanko.....zaplacilam za niego wiec chce go uzyc jednak od poniedzialku zaczne trening dla zielonych.Natomiast w tym tyg musze zaliczyc 3 razy silownie by wejsc w cykl,by chociaz zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1033 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8791
Wlasnie wrocilam z treningu... Co to kuzwa ma być .Eiszt masz racje zacznę od razu trening dla zielonych.Ide jutro na silownie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga do idealnej sylwetki

Następny temat

Spalanie tkanki tluszczowej + dieta dla kobiet

WHEY premium