SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI Otwarte Wrocławskie Podciąganie na Drążku & Wyciskanie Wielokrotne Sztangi - 29.10.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 39271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Noooo trudno wszystkich nie da się lubić:)
Po zmianie kamerzysty powinno być wszystko w porządku.Zrobienie 50 podciągnięć i 100 pompek zajęło nam 4'03"i nas zmęczyło.Musimy się przyłożyć bo chcemy to oczywiście wygrać:)Myślę że iti się dzisiaj upora z filmem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Filmik pierwsza klasa....dokładnie wiadomo o co kaman...łapka w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
W Z O R EK
Filmik pierwsza klasa....dokładnie wiadomo o co kaman...łapka w górę


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Uff, poszliście jak strzała, coraz lepiej wam to idzie!!
Lukix widziałeś to, jedziemy tam bez przygotowania hihi.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo ładna próba Teamu WW :)

Mario przygotowanie musi być i to solidne ;)My mieliśmy niby 3;25,ale ten czas musimy poprawić.Myślę że te 10-15 sekund można obciąć,a może nawet czas 3 minuty jest możliwy?To będą już na pewno moje ostatnie zawodyw tym roku i przygotuje się typowo wytrzymałościowo. Będzie petarda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mariusz do Wrocławia bez przygotowania??Większa szansa na wygraną była by w Lotto:)Musimy rozłożyć inaczej powtórzenia i też utniemy czas po za tym będą inne teamy no i Dorota także lepiej poćwiczcie:)
Podam odległość linii startu/mety do drążka i miejsca wykonywania pompek.Na zawodach będzie pod drążkiem podest szerszy i stabilniejszy nie ławeczka tak jak na filmie.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-08-03 09:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Wiem, wiem z mojej strony jak zawsze żart.
Właśnie z tą ustawką trzeba to konkretnie obmyślec żeby uzyskać jak najlepszy czas.
My z Łukaszem już się nastawiamy i będziemy trenować wspólnie przez internet, bo jednak nas dzieli niecałe 500 km. W każdym bądź razie zapowiadamy petarde i stawiamy czoła wszystkim.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
widzę, że kobiet nie ma za bardzo chętnych a szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mario wiadomo że żartujemy :)To że Was dzieli 500km pewnie nie wiele nam pomoże żeby z wami wygrać ale może tym razem się uda:)Mamy 3 miesiące może dla lepszej mobilizacji "ustawka" w internecje np.5/10 w 5min.Co Ty na to?

boska_mlc
Kobiety też są tylko tutaj lenią się coś napisać no i z podciąganiem mają problem ale mamy jedną zawodniczkę która świetnie sobie radzi z podciąganiem.Kobiety mają konkurencję w WW - 25kg open i 10 pań wystartuje zapraszamy tez do dwuboju no i oczywiście do "team ustawki 50/100":)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświadczenia o starcie w zawodach na własną odpowiedzialność, zgody rodziców, wzory.

Następny temat

„UNDERGROUND POWER DAY 8” Elbląg 09-07-2016r

WHEY premium