SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VI Otwarte Wrocławskie Podciąganie na Drążku & Wyciskanie Wielokrotne Sztangi - 29.10.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 39189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wycwiel elegancko, tylko powiedz mi czy później zawodnicy mogą pomagać sobie ruchem nogami, np. przyciągać nogi w kierunku klatko podczas opuszczania i ruch powrotny w czasie wyciskania.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Zakres ruchu kolan ograniczamy.Zawodnik nie może przyciągać kolan w kierunku klatki odrywając jednocześnie pośladki od ławki skutkować to będzie nie zaliczeniem ruchu.Również nie dopuszczamy opuszczania kolan w przeciwną stronę będzie to traktowane na równi ze zmianą pozycji i będzie skutkowało zakończeniem próby.Czy o to Ci chodziło?
Właściwie to dobrze że pytasz nagramy jeszcze filmik z błędami które powodują nie zaliczenie ruchu i zakończenie próby w pozycji "górnej" i "dolnej".


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2016-07-16 22:49:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Właśnie o to mi chodziło, dobrze, że już prawie wszystko jest dopięte odnośnie prawidłowej pozycji i prawidłowych ruchów zarówno w pozycji dolnej jak i górnej.


Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2016-07-17 11:41:04

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wycwiel
QUEBLO
Zanim iti wstawi filmik to zaspokoję Twoją ciekawość mi się nie udało dociągnąć 32,5kg więc nie wiem czy iti wstawi moją próbę a iti jak zwykle do przodu zaliczył 42,5kg chyba że inaczej to ocenicie :)Filmy z podciągania z obciążeniem wstawione bedą w temacie - Podciąganie na drążku i Street Workout.


jak na ludzi którzy podciągają się okazyjnie to wyniki zacne. Gratuluję

a co do itiego,trochę zazdroszę. Z drazekm rywalizuje jak rowny z równym w wymykach czy dipach, nie trenuje podciągania z cieżarem,a 42,5kg zalicza, kosmiczne wyniki z WW robi...
właśnie sobie zdaję sprawę z tego jak ja go k***a nie lubię
1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
To taki nasz grupowy Terminator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
oj tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
gwoli ścisłości, minka na końcu świadczy o żartobliwym tonie poprzedniej wypowiedzi

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
QUEBLO
Jesteś jednym z nas więc wiadomo że Wrocław żartuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
QUEBLO
wycwiel
QUEBLO
Zanim iti wstawi filmik to zaspokoję Twoją ciekawość mi się nie udało dociągnąć 32,5kg więc nie wiem czy iti wstawi moją próbę a iti jak zwykle do przodu zaliczył 42,5kg chyba że inaczej to ocenicie :)Filmy z podciągania z obciążeniem wstawione bedą w temacie - Podciąganie na drążku i Street Workout.


jak na ludzi którzy podciągają się okazyjnie to wyniki zacne. Gratuluję

a co do itiego,trochę zazdroszę. Z drazekm rywalizuje jak rowny z równym w wymykach czy dipach, nie trenuje podciągania z cieżarem,a 42,5kg zalicza, kosmiczne wyniki z WW robi...
właśnie sobie zdaję sprawę z tego jak ja go k***a nie lubię


też Bardzo Cię Lubię ... sorry za ambicje


Wrocław - Breslau !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oświadczenia o starcie w zawodach na własną odpowiedzialność, zgody rodziców, wzory.

Następny temat

„UNDERGROUND POWER DAY 8” Elbląg 09-07-2016r

WHEY premium