SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3008 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29862


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
A koedy będzie stop bo mój maslak nie nadąża za tobą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Goldi no próbuję trafić w zawody
Na razie trza cisnąć byle by w maju bramkarzy z pałami na wejściu nie ustawili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Wrzuciłem próbe do oceny .
Bo nie wszystkie ruchy były by do zaliczenia . Pobawcie się w sędziów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
Jak postawia bramkarzy to weźmiemy duże kule i ich rozbijemy i palami wlejemy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No no Tadek.
Nie źle w tej pozycji górnej. Sam nie raz spróbowałem tak wyciskać, przyznam się nie jest łatwo.

Mega szacun.
Jeśli mamy się zabawiać w sędziów to takie małe zastrzeżenie albo pytanie bo taki od lat masz styl zauważyłem, że jak już się zmęczysz to robisz dwa ruchy jeden szybki i zaraz drugi oczywiście wyprost jest ale czy nie za szybko między jednym a drugim powtórzeniem tzn. Brak takiej wyraźnego akcentu u góry.

Wiem że od lat tak robisz ale czy teraz skoro musimy się trzymać tak mocnego i wyraźnego akcentu czy to przejdzie ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
Technikę ma tak nienaturalna że masakra haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
No Maniek wyłapujesz niezgodności z regulaminem perfekcyjnie
Oczywiście masz racje sędzia też nie dopatrzył się w "dwójkach" wyraźnego przerwania ciągłości ruchu zaliczając to w znacznej większości jako jedno powtórzenie .
Na zawodach ( we Wrocławiu) miałem odejmowane powt. za takie wykonanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4590 Napisanych postów 7257 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39669
Jak myślicie jakie wyniki padną? Ja obstawiam że pierwsza trójka przekroczy 160 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmmm ciężko powiedzieć.
Pierwszy raz takie będzie z tym doborem ciężaru.

Zawsze pamiętam było polowe masy ciała
Albo 50 kg stały ciężar
No oczywiście koronna konkurencja stały ciężar 100 kg.
A dla kobiet zawsze też pamiętam stały ciężar 25 kg. Wyniki były nieprawdopodobne. Aż szok dla dziewczyn to był jak komuś powiedziałem że dziewczyna ponad 100 powtórzeń w 5 min zrobiła 25 kg.
Nie mówię o najwyższych rekordach.

Myślę sobie właśnie co z rekordami.
Czy od tej imprezy będą na nowo bo ewidentnie zauważyłem np. w konkurencji 100 kg że jak kiedyś od Grzesia Dyrcza oficjalny rekord Polski był 39 powtórzeń
A mój rekord Polski w wadze ciężkej 38 powtórzeń 100 kg czy one zostają czy jednak po regulaminie gdzie będzie trzeba wyraźne akcenty robić dość długie tak aby nie było niedomówień to wyniki ewidentnie się zmniejszą tzn. liczna powtórzeń.

Takie tam moje przemyślenia
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium