SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utwardzanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
Sluchajcie ostatnio krzywo uderzylem i stluklem sobie bardzo powaznie kostki 2, wlasnie te ktorych na ktrorych sie nie pompuje tzn ta najbardziej na zewnatrz i sasiadujaca (mowie o kostkach na piesci). Napewno powiecie ze poprostu musze uderzac bardziej technicznie a nie jak lamer ale --- CZY WARTO UTWARDZAC TE NIESZCZESNE MALE KOSTKI ktorymi z zasady sie nie uderza????? tak na wszelki wypadek. dzieki...

* NO PAIN NO GAIN *

* nie jestem hanysem ino goralem *

_-^-_

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Utwardzanie po pewnym czasie napewno jakos znieczula kosteczki.Ale ktorymi kosteczkami uderzac lepiej?oto jest pytanie.Ciagle sie spotykam z opinia ze wlasnie uderzajac pierwszymi kosteczkami uzyskujemy wieksza sile,kosteczki te sa wieksze i mniejsze uszkodzonko itp.QLDE tu uderzenie rozchodzi sie na kosci nadgarstaka potem na kosc lokciowa a tam na promieniowa.Ktora metoda jest mniej inwazyjna? itakwaskochammimozepiszetakiebzdety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
a w co uderzałeś??
a co do utwardzania to jak chcesz
przeważnie uderzasz tą najbardziej wystającą kostką i tą od palca wskazującego wiec mysle ze nie trzeba utwardzac pozostałych(chyba że chcesz to nie ma problemu)

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Kung-Fu Shaolin (Długa Pięść, Biały Żuraw)

Pozdrawiam, Paweł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 364 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3172
Uderzalem w tarcze ktora byla zawieszona na scianie ale tarcza nie zatrzymala impetu niestety. Wiem ze uderza sie pierwszymi dwoma.. No nic to bede na wszelki wypadek utwardzal pozostale , tylko boje sie ze potem to dopiero bede zle reke ustawial hehe, dzieki za odp.

* NO PAIN NO GAIN *

* nie jestem hanysem ino goralem *

_-^-_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nigdy nie wiesz jak trafisz.
Jak już utwardzasz tamte, to głupio by było zapomnieć o pozotałych.

___________
"Tradycyjny"
"Olek, Kaśka dwa bratanki..."
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6141
cos tam z nimi zrobic trzeba moze chociaz pompki na tych trzech pozostalych kosciach


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Champion i BYKU17 The Brotherhood of Martial Artists
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=125240&whichpage=1&crc=22234613#post5 -ALBUM:)zdjecia moje, mojego psa i zdjecie klasoweFOTY Z IMPREZYZDJECIA Z PRZEDSTAWIENIA NA POLSKIM

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
a nie lepiej bylo walic w worek? nie no pewnie ze utwardzaj cala piesc jak juz coprawda ja malo robilem pompek na kosciach i i piesci sie same dobrze wytrenowaly od ciaglych treningow i walenia w rozne rzzeczy...

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim!! Moglibyscie mi podac cwiczenia na wytrzymłosc palców??
zgóey dziekóje!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 462
porób sobie pompeczki na palcach.... wiesz, najpierw na 5, potem odejmuj po jednym (od tego najmniejszego).... chyba powinno pomóc... najgorzej jest na kciuku:)

Ja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
kurde z pompkami na palcach tez mam problemy na 3 wymusze jeszcze 20 ale jak proboje na 2 to pompki tez sa 2 :> kurde i uczucie ze zaraz mi kciuk ze stawu wyleci
co oprocz pompek i wypuszczania i lapania czegos ciezkiego samymi palcami i oprocz trzymania czegos ciezkiego palcami jak najdluzej....... bo wszystko to robie w miare regularnie i doszedlem do tych opomppek na 3 palcach ale dalej zero postepow ;-( help

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 462
wiesz jak to mówią: trening czyni mistrza..... i ja się z tym całkowicie zgadzam...... A efekty nie zawsze widać od razu

Ja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
A to moje zdanie na temat utwardzania ...

JEŻELI MACIE ZAMIAR WALIĆ ŚCIANE ITP. JEST TO NAJWIĘKSZA GŁUPOTA I d****IZM... BO MOŻNA SIE TYLKO USZKODZIAC A NIE SOBIE POMÓC ...

NA TRENINGI POLECAM OWIJKI NA RECE, RAZ USZTYWNIAJĄ ONE NADGARSTKI , DWA DAJĄ WIEKSZY KONFORT UDERZANIA ...

Takie moje zdanie , sam używam i nie mam takich problemów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 Marseille 24.01

Następny temat

UFC 46 - ważenie

WHEY premium