SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie diety a dziewczyna :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
moj facet ma ze mna problemy a nie ja znim

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
szczególnie jak nacyklu ejsteś co paździoch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hrhr ja mojego obecnego faceta znalazlam na sfd mowie to na powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Z tym piwkiem to też nie przesadzajmy, powo od czasu do czasu, nie zaszkodzi, nawet pomoże, bez skrajności

A co do pojemników, mam plastikowe :D, jak nosze do szkoły jedzenie, i wyciągam jajka to wali wszedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
no podczas cyklu to szczegolnie

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
taa z jajkami ja miałem to samo

w całej klasie waliło

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
z doswiadczenia...
dziewczyny sa rozne, wiec sa i takie, ktore sie dostosowuja i takie ktore sie nie dostosowuja, z tymi drugimi radze zakonczyc znajomosc
jezeli chodzi o jedzenie..
to zalezy od sytuacji jaka panuje miedzy wami, miedzy toba a rodzicami lubej
jak mozesz sobie pozwolic to popros o cos do jedzenia co ci pasuje, jak cos dziwnego propnuja to odmow, grzecznie, zawsze tez mozesz cos kupic i wspolnie ugotowac - fajna zabawa
najlepsze rozwiazanie to wspolne jedzenie tego samego, najwyzej w roznych ilosciach i to da sie zrobic
a jak sie nie da to pozostaje zrobienie czegos samemu w domu lub zabranie odzywki i lux, przezyje sie

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
dziewczyny sa rozne, wiec sa i takie, ktore sie dostosowuja i takie ktore sie nie dostosowuja, z tymi drugimi radze zakonczyc znajomoscmarcinecki... bez przesady co!! my to nie ciastolina ( nawet jak wam sie wydaje ze tak) zebysmy to my zawsze musialy sie dostosowywac bo jak nie to kopa !!! mysle ze wystarczy wytlumaczyc i pokazac jak wazne jest dla was/nas trzymanie diety i trzymanie godzin posilkow kazde rozumne sworzonko powinno zrozumiec albo przynajmniej sie postarac zrozumiec...
..chyba ze sie zaprze i stanie sie to drazliwym tematem wtedy .. coz
a w zyciu wazne sa czesto kompromisy a nie racje jednej ze stron ( to tez tak z doswiadczenia )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Często jestem ciastolina (jak piekę ciasto np.), bo uważam jak gagaa o tych kompromisach...A z moim ślubnym to koty dre o te jego siłownie, chociaz jestem sfd-fowski gatunek!!! Facet ma priorytety pomylone. Co z tego, że ma tak zaplanowany trening? Dzieci płaczą, jedno ma zebranie rodziców w szkole, a drugie gorączke i kaszel, ddo mnie szef dzwoni, że pilnie mam cos tam mu wysłać na @, bo polegnie przed swoim szefem i bede miec gorszego, a ja ...TEŻ MAM ZAPLANOWANY TRENING!!! I czyj trening jest wazniejszy, kto pójdzie do szkoły, a kto do lekarza, no i kto zarobi kase na suple i karnet???
Dziewczyny z sfd, a gdzie wasza babska solidarność???
Faceci czy masa jest w życiu najwazniejsza??? ( tylko nie mówcie, że tak)

Nawet nie stawiam mojego meza przed alternatywą: ja albo siłownia, bo wiem co by wybrał...nas obie
I nie w tym rzecz, by nie odwiedzał siłowni, wystarczy jeśli ona nie będzie najważniejsza.(kropka)

---NIech MOC będzie z Wami---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak regulować czas aerobów?

Następny temat

Co robic zeby przytyc???

WHEY premium