SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie diety a dziewczyna :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Dziewczyna albo masa ,wybór nalezy do ciebie.Ja wybrałem mase Tym bardziej że zaczeła ******lić cos że koksuje bo moi zazdrosni "koledzy" pierdół jej naopowiadali.No bo niby nie mozna przytyc 18kg w rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
też bym chciał dziewczyne z sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
tez chce dziewczyen z sfd

Pacia Pacia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a ja wam powiem tsak że nie można żyć tylko dietą i siłownią , po drugie jak się zakochasz to siłownia na drugi plan przechodzi...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale z SFD panne mieć to tak jak brat NIVIX też bym chciał mieć

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
niwix wariacie:):)

Rothen wszystko mozna pogodzic:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
No to mi bedzie z ryja ciagle kurczakiem targało

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Zacznij marudzić jak będziesz u niej że jesteś głodny itd. przeciez nie będzie patrzeć jak cierpisz Ja jak przyjeżdżam do dziewczyny to zawsze mi coś zrobi do jedzonka, ale ja jestem z nią już 4 lata więc zdążyła się już przyzwyczaić
Świetna sprawa to pojemniki tylko jedna rada: nie zabieraj ryb ze sobą

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
rdziuuu umyj zeby:P

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
jak dziewczyna to tymbardziej powina otobie myśleć a jak weżmiesz pojemniki z jedzeniem pewnie pluć ani nic się nie bedzie Ja jade do swych znajomych tylko w odwiedziny a oni się nontoper pytają czy niejestem głodny i czy niemam nacoś ochoty bo wiedzom że walcze o mase hehehe ale zawsze też biore zesobą wszedzie pojemniki :D i jest luzik :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak regulować czas aerobów?

Następny temat

Co robic zeby przytyc???

WHEY premium