SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie diety a dziewczyna :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
CZesak, jak myslicie da rade utrzymac diete skladajaca sie z 6sciu posilkow w dni kiedy jade do dziewczyny i spedzam z nia np pol dnia? :] (ze 3 posilki w tym czasie wypadaja) Tym bardziej ze jest to dieta redukcyjna wiec nie moge jesc byle czego.. 3 posilki da rade ze soba zabrac do plecaka?? Na pewno nie tylko ja sie nad tym zastanawialem wiec napiszcie chlopaki jak Wy to robicie...

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
albo zabierasz żarło albo przygotowujesz je u paniusi i wszystko gra
chociaż z dioświadczenia wiem że dziewczyna jest pewnym "utrudnieniem" w takich sprawach

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
zalezy jaka dziewczyna


Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
a dziewczyna nie moze tobie przyzrzadzic posilku u sibie ktory bedzie pasowal do diety? jak moj chlopiec przyjezdza do mnie na weekend nie pol dnia to ja mu pichce bo wiem ze na masie jest i robie mu jakies pysznosci z platkow owsianych ryz kurczak i ppod rzadnym wzgledem nie ucierpi jego diete a wrecz przeciwnie jest jest jeszcze smaczniejsza bo sie bardzo staram rozwiazanie z pudelka mi jest tez oki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
hiehie jak to zabrzmialo fajnie "Moj chlopiec" :) Niunia tylko wiesz...nie kazda dziewczyna jest tak w temacie jak my dziewczyny sfd:):)

hmm ja mysle ze spokojnie bierz zarcie do pojemnikow...sama tak robie jak wyjezdzam na caly dzien...tak jak dzis...jade robic aeroby a potem do Jasla Kolbuszowej...caly dzien poza domem...a w torbie 3 pojemniki z jedzonkiem plus pudeleczko z tabletkami:)

powodzenia:)

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
hehe nio fakt zapomnilam my dziewczyny z SFD to zupelnie inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
my jestesmy innym gatunkiem:) heheheh

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Ja nie mam z tym problemow. Biore produkty ze soba i robie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze nic tylko na sfd sobie dziewczyny szukać )) ze mną żadna nie może wytrzymac, już 2 razy miałem stawiane warunki :'albo ja albo twoje ćwiczenia' -zgadnijcie co wybrałem , nie pasuje im, że mam planowane posiłki i trening, o suplach już nie wspominam, a jak dam jakiś tekst, że muszę się przybić jeszcze mięśniami to krzywo patrzą, hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
skoro stawiają Cie przed takim wyborem to znaczy, bez urazy ale taka prawda, że nie zależy im na Tobie na tyle, żeby warto sobie nimi głowe zawracać.
A skoro ćwiczenia/trening są dla Ciebie źródlem szczęscia w jakiś sposob to mądra dziewczyna powinna Cię wspierać i wręcz nakłaniać do treningów, zamiast narzekać na brak czasu- ćwiczyć wspólnie z Tobą..
ech..ale nie o tym chyba

Right into the danger zone.. :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wystarczyłoby, że nie wtrącałaby się w moje sprawy związane z siłownią, to już byłby sukces (a miałem też przypadek, że wyszedłem sobie z dziewczyną na spacerek w południe i wpadliśmy do parczku piwnego, wziołem dla niej browar a sobie wodę i powiedziała, że cuduje z tą wodą i czemu sobie piwa nie wziołem)
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak regulować czas aerobów?

Następny temat

Co robic zeby przytyc???

WHEY premium