SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna + rowerek treningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kuro z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
WItam

Dziewczyna chce zaczac jezdzic na rowerku treningowym zeby zgubic troche kalori.

Jak najlepiej to robic ? Ile czasu czy musi byc jakis puls staly czy jak najlepiej?

W ogole jest sens takiego cwiczenia jesli nie ma diety?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
A ty czy aby nie jestes czasem za madry? Pozjadales juz wszystkie rozumy?...

Nie, ale w podstawówce miałem biologię .
Jeżeli jednak ktoś na lekcjach nie uważał to wystarczy poszukać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tętno

I mozna je mierzyc na takim urzadzeniu ktore jest wbudowane w raczki w rowerku?
Mierzyć można ale niekoniecznie to urządzenie prawdę pokaże - najlepiej mierzyć sposobem podanym w linku; mierzymy przez 15sek i następnie wynik mnożymy przez 4 by wiedzieć ile wynosi tętno na minutę.
Tak na marginesie to zdania nie zaczyna się od "i" - polski na poziomie podstawówki się kłania .


Zmieniony przez - Redis w dniu 2008-05-27 07:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jesli nie ma diety a cel utrata tluszczu to traci to jakis sens.Dieta podstawa, a na rowerek to 30min 3x w tyg.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
znaczy duzo nie ma do zrzucenia. No ale chyba lepiej pojezdzic bez diety niz w ogole nie jezdzic?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
No wiadomo ze lepiej, ale z jakas dietka szybko by poszlo.Dzial odzywianie warto odwiedzic.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
30 min 3x tydzien

ten rowerek mierzy tam jakos poziom pulsu czy utrzymywac jakis konkretny ? I 3x w tyg starczy?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja na rowerku jeździłem prawie codziennie zaczynałem od 15 min ciągłej jazdy w szybkim tempie, później doszedłem do ponad godziny również w jak najszybszym tempie. Dieta to podstawa.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Osobiście polecam prawdziwy rower. Pojawią sie dodatkowo jakies akcenty typu podjazdy, sprinty itp. + swieze powietrze
No i dieta ... dieta !


Zmieniony przez - Radek_Bdg w dniu 2008-05-25 23:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
Sens jest zawsze . Lekarze zalecają aktywność wg zasady: 3x30x130 - 3 razy w tygodniu po 30min z tętnem 130. Bardziej fachowo by rowerek coś dał należy przy aerobach utrzymać stałe tętno w wysokości 65-75% Cardio Max (odejmujemy od 220 wiek i to jest Cardio Max); przyjmuje się, że spalanie tłuszczu zaczyna się po ok 20 minut takiej jazdy.
Jeżeli dziewczyna będzie traktować ten rowerek, ot jako rekreacja by się troszkę poruszać to jak najbardziej. Jednak jeżeli stawia sobie cel by zrzucić trochę kalorii to po miesiącu zniechęci się bo bez dobrej diety zamiast schudnąć przytyje. Sporo takich przypadków w swoim otoczeniu widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
tentno czyli puls? Bo ten rowerek ma miernik pulsu. Czy mozna na nim polegac?


Tak wszyscy mowia ze bez diety ani rusz a jednak ludzie nie maja diety jedzia to samo tylko mniej i troche sie ruszaja i chudna. Nawet taki taniec - schudna bez zadnej diety. Wiadomo ze z dieta lepiej ale nie kazdy ma taka moywacje. szczegolnie ze kobitka zle nie wyglada i nie musi duzo chudnac, zreszta nie musi w ogole bo jest ok ale tak dla polepszenia formy i przy okazji cos napewno schudnie bo raczej nie mozliwe ze nie.

A jezdzic tylko 3x w tyg? NIe za malo?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
tentno czyli puls?
W profilu, że studiujesz przeczytałem. Czy to aby nie ściema jakaś?

co do reszty wynurzeń nt diety i chudnięcia -
ech już się pisać nie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No zgadza sie, na wiele dziala po prostu "mniej zrec" ale wszystko do pewnego mementu. Zalezy jaki sie ma cel, bo tym sposobem można z grubasa zrobic przecietnego czlowieka niezagrozonego chorobami zwiazanymi z otyloscia, ale nie da sie zejsc do nizszych poziomow tluszczu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomożecie? kobieta redukcja

Następny temat

Kto pomoże ???

WHEY premium