SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata 8 kg w 2 miesiące, bez wspomaczy - dieta + ćwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Każdy kalkulator podaje przybliżone wyniki, żebyś miał punkt odniesienia, każdy organizm jest inny wiec jakie zapotrzebowanie masz w rzeczywistości to sam zauwazysz.

Zamiennie z treningiem siłowym, niedziela pełna regeneracja

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
Skorzystaj z tego:
http://exrx.net/Calculators/CalRequire.html


Moje dzienne zapotrzebowanie - gdy siedze caly dzien przy komputerze, sen 8h - wynosi 2800kcal, wzrost 182cm, waga 74kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Gowno prawda...
Spokojnie na 1800 kcal dasz rade. Co to za dane ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Sprawa wygląda tak, że stosując się do 10 wskazówek żywnościowych + ćwiczenia w domu oraz od kilku dni stosując się w pełni do diety, która została poprawiona - dziś (z ciekawości) zważyłem się ... okazało się, że przytyłem w ciągu tygodnia jakieś 1,5 kg?! O co chodzi? Jakieś sugestie?

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
tzn. trzymałeś dietę tydzień pełne 7 dni, w tym również 3 razy zrobiłeś trening siłowy FBW i 3 razy 60 minutowe aeroby? i poszło w górę?

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie zagladaj na wage tak ze 2 miesiace, a cwicz w miedzy czasie. Twoja sylwetka moze tylko sie polepszyc ! Sorry, za taki szczery koment, ale jak juz dajesz zdjecie, to musisz byc na to gotowy...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Sniv - tydzień, dziennie trening siłowy na tyle na ile potrafiłem, czyli 6 dni coś a la trening domatora po ok. 45-60 min. - jak pisałem mam hantle - kilka ćwiczeń + brzuch można z tym zrobić. Siłownia - dostęp za tydzień (tak jak wspominałem na początku . Do tego 2 x HIIT zrobiony. Dieta trzymana - nie liczyłem ilości składników, które jem, ale się nie obżeram - rano np. 3/4 kromki nie 10 ;] etc. i dlatego nie wiem co jest nie tak.

bolek1970 spoko, spoko ;) O to chodzi żeby być szczerym, ważne są rady a nie gadki o niczym Zresztą sam dobrze wiem, że przy ćwiczeniach może być tylko lepiej z sylwetką ;P Aha i nie mam zamiaru spoglądać na wagę co tydzień, ale dobrze by było żeby trzymając dietę i ćwicząc - ruszyło się (tym bardziej, że mam plan te ok. 8kg w 2 miesiące tak po prostu), zważyłem się z ciekawości i jeśli mogę to chcę poprawić błędy by najbardziej efektywne to działanie było :)

Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-08-10 19:40:55

Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-08-10 19:41:15

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Z mojego doswiadczenia, to Ci co tu najwiecej pytaja, to sie najbardziej opier...a, a nie cwicza...
powodzenia mlody czlowieku,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
bolek1970 może i tak "przykro mi" , że staram się jednak nie pasować do Twojego "wzorca" , ale dzięki

btw. jeśli ktoś ma jakiś pomysł stricte związany z moim zapytaniem to - zapraszam do wypowiedzi

Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-08-10 20:29:44

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Ja ważę przynajmniej orientacyjnie - czasem na oko wygląda mniej niż w rzeczywistości.
Takie wahania mogą się zdarzać +-1,5 kg; aby bardziej obiektywnie ocenić, popatrz w lustro i na obwody, szczególnie brzucha

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kalori??

Następny temat

Jak się zasuszyć // redukcja

WHEY premium