SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata 8 kg w 2 miesiące, bez wspomaczy - dieta + ćwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
2 dzień - 20 minut interwałów

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Venomik, dobra przesadziłem Jednak wróćmy do tematu, czyli 2 posty wyżej


Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-09-08 08:35:18

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Jak masz możliwość to chodź na siłkę częściej. To jest zawsze dodatkowa aktywność, ale czas na siłce (wszystko ponad 3 treningi w tygodniu) przeznaczony na trening cardio, wpłynąłby na spalenie większej liczby kalorii.

Wstawię wkrótce dwa arty odnośnie redukcji, ale wniosek z ich jest taki, że aby wszystko szło po myśli to na redukcji i tak musisz być bardziej aktywny w życiu codziennym (winda vs schody; dodatkowa praca, choćby sprzątanie, etc). Przy zachowanej diecie, wszystko się liczy. Bo trening swoja drogą, ale trening treningowi nie zawsze jest równy, organizm staje się bardziej wydolny, itd.

Spożywasz więcej węgli niż myślisz, z pomidorów, te z mleka/kefiru
Mięso w 1 puszce tuny z biedrony nie ma 150 g.

TABATĘ ze sztangielkami w sposób jak robi pani:




Ja robię 23-24 przysiady w serii (średnio). W ostatniej serii wydajność spada poniżej 20. Od trzeciej myślę kiedy koniec...
Duża motywacja 1 na tydzień

wg instrukcji:
https://www.sfd.pl/_TABATA_-t334813.html

Ja robię 23-24 przysiady w serii (średnio). W ostatniej serii wydajność spada poniżej 20. Od trzeciej myślę kiedy koniec...
Duża motywacja 1 na tydzień

Zmieniony przez - Sniv w dniu 2008-09-08 15:46:23

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Rozumiem
Jutro wypróbuję TABATE bo dzisiaj siłownia więc "po" - raczej bym nie podołał

Co do tuny z biedrony - masz rację. Przyjrzałem się dokładniej puszce i mięcha z tuńczyka jest 130 g ;) (swoją drogą szok, że wiesz, iż nie ma tam 150 g ).

Hmm no to wywalić te pomidory i mleko/mleko zsiadłe? Czym to zastąpić?

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
kwestia tuńczyków nie jest mi obca...

pomidory zostaw, bardziej mleko, albo zweryfikuj dietę, czy naprawdę nigdzie nie ma uchybień, bo wiem po sobie, że czasem dieta dietą, a realnie jest więcej tu i ówdzie, a podświadomie te uchybienia wypieramy z pamięci.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Hehe
No dobra mleko mogę wywalić bo nie jest mi ono do szczęścia w ogóle potrzebne, ale co zrobić, żeby ten twaróg nie był taki suchy bo przełknąć nie mogę.
A taka zamiana - zamiast mleka - jogurt naturalny? Wiem, że w jogurcie też są węgle, ale czy to lepsze rozwiązanie czy na jedno wychodzi?

Ok, prześledzę swój dzień i wieczorem albo jutro podzielę się swoimi spostrzeżeniami

Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-09-09 11:55:37

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
Jako, że wolne ... przed chwilą spróbowałem TABATY ... eeee masakra Z hantlami, tak jak było na przykładzie babeczki na youtube zrobiłem niecałe 3 serie i nie miałem już siły w nogach ... potem chwila przerwy i pomyślałem - zrobię bez hantli same przysiady dobrym tempem - przeszło 3 serie i również "śmierć"

Odnośnie dokładnego śledzenia mojej diety:

śniadanie bez zmian - jedyne co dodać mogę to maznięcia "Florą" po chlebie, które zawsze wykonuję ;]

2 śniadanie - wywaliłem tę kromkę razowego bo mi się jakoś nie komponowała od kilku dni i wcinam twaróg lekko "zabarwiany" zsiadłym i orzechy

obiad - klasycznie, tylko np. dzisiaj duużo szpinaku (w przepisie dodawana śmietana) no i pierś kurczaka, a do piersi trochę (tylko do pomaczania) takiego sosu: http://taotao.pl/index.php?mod=products&k=8&id=31, ale serio trochę może 5% takiej butelczyny

4 posiłek - nie udało mi się dzisiaj go niestety wciąć

5 posiłek - wróciłem z siłowni i chwilowego biegania po niej - skończyłem wcinać twaróg ze zsiadłym - herbata i lecę spać

btw. to jak? Jeśli nie to mleko to czym polepszać smak i konsystencje? Jogurt naturalny?

Zmieniony przez - Tasorius w dniu 2008-09-10 00:05:48

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 208
jogurt lepszy od mleka ale nie przesadzaj z ilością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2053
No jasne - przecież nie mam zamiaru diety opierać na jogurcie Chodzi tutaj o dodanie kilkudziesięciu mililitrów dla poprawy smaku sera białego

Schopenhauer: 'Lekarz zna choroby człowieka, adwokat jego złe działania, a kapłan jego potrzeby'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
'Tasorius' dodaj jakieś swoje zdjęcie jak możesz

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kalori??

Następny temat

Jak się zasuszyć // redukcja

WHEY premium