SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Ćwiczenia Wszystko bez siłowni!?!?!?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

95

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

wyszlo mi kalkulatorkiem ze mam okolo 19-20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Lekkie jakies zajecia domowe uczelnia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Trenign w domowych warunkach

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

planowane jest zakup białka i lub jakis spalacz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Cześć dzisiaj chce wam przedstawic moja diete i treningi w domowych warunkach...
A więc trening jest głownie robiony z plecakiem obciazonym ksiazkami (mysle ze ma te 10kg) i zaczynam
zaczynam od podciagniec na drazku ktorych robie 6 ewentuyalnie powolne oposzczanie na drazku jesli nie daje rady (bez plecaka)
Kolejnym cwiczeniem sa przysiady z plecaczkiem robie ich minimum 15
Wchodzenie na skrzynie okolo 30 powtorzen 15 na noge z plecakiem
Pompki z plecaczkiem okolo 15
POMPKI W PODPORZE TYŁEM 15 (bez plecaka)
unoszenie ramion ze sztanga 15
Ćwiczenia mieśni brzucha (klasyczne brzuszki skosy, odpoczynek komandosa) okolo 15
Krokodylki okolo 15 powtorzen
Taki zestaw jest powtarzany 5 razy poszczeegolne cwiczenia staram sie robic bez przerw Na sam koniec treningu chodze po schodkach z plecakiem akurat ze mam duuzo stopni to je wykorzystuje..
Co do suplementacji co byscie bardziej polecili Białko czy kazeine jesli mozecie poleccie jakas z sredniej półki. Co do spalacza zastanawiam sie nad TREC THERMO FAT BURNER Lub TREC TREC CLEN BUREXIN
ktory wybrac według was moze macie jakies innne spalacze w podobnej cenie ktore wedlug was sa lepsze czekam na propozycje.
Z Góry DZIĘKUJĘ....!!!!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staraj się tak dobrać dietę, żeby kcal, białko, tłuszcze i węglowodany były wyrównane. Jeżeli to zrobisz to obetnij trochę węgle tak, żeby zabrać +- 200 - 350 kcal. Później obcinaj po 50 kcal co tydzień i patrz co się dzieje.

Posiłek przed treningowy? Kpina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
po co ma obcinać co tydzień? Do póki są efekty to się nic nie zmienia! ja od prawie dwóch miechów lecę na jednej kaloryczności, a tłuszcz spada.


Ilość białka jest ok. Zmniejsz trochę węglę na koszt tłuszczu. Dobij do setki tłuszczami i będzie cacy

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-05-14 15:52:22

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja co z nią nie tak ?

Następny temat

Dieta, odchudzanie, monotonia posiłków.

WHEY premium